اخبار

 آخرین اخبار 

شهردار فردیس

بهبود وضعیت عمرانی و خدمات شهری شهرک ناز فردیس در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت

 بهبود وضعیت عمرانی و خدمات شهری شهرک ناز فردیس در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت
1399/8/8شهردار فردیس گفت: بهبود وضعیت عمرانی و خدمات شهری شهرک ناز فردیس در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.

به گزارش جام جم البرز ، مصطفی سعیدی سیرایی در حاشیه بازدید میدانی از شهرک ناز فردیس که روز پنجشنبه با حضور سرپرست معاونت عمران، سرپرست منطقه یک و مسئول سیما، منظر و فضای سبز شهرداری فردیس انجام شد، ضمن دیدار با معتمدین و اهالی شهرک ناز و احصای معضلات این شهرک از زبان آنان، اظهار کرد: با همراهی همکارانم در حوزه های عمران و خدمات شهری شهرداری در راستای بهبود وضعیت عمرانی و زیباسازی بصری شهرک ناز از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

وی عنوان کرد: با توجه به تصویب لایحه ۶ میلیارد تومانی ارائه خدمات عمرانی و خدمات شهری شهرک ناز در صحن علنی شورای شهر و زمان کم موجود، انجام فعالیت های عمرانی، خدمات شهری و فضای سبز در این شهرک در دستور کار قرار گرفته است.

سعیدی سیرایی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهرک ساز شهرک ناز به تعهدات خود همچون احداث فضاهای فرهنگی و بوستان، معبرسازی و غیره عمل نکرده بود، شهرداری با توافقات انجام شده و در راستای جلب رضایتمندی شهروندان، این اعتبار را برای بهبود وضعیت عمرانی و خدمات شهری شهرک ناز هزینه خواهد کرد.

وی جلب رضایمندی شهروندان را مهمترین اولویت شهرداری فردیس خواند و خاطرنشان کرد: رسیدگی به مشکلات اهالی شهرک ناز در حدود بودجه موجود، به طور ویژه در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.