اخبار

 آخرین اخبار 

واریز 190 میلیارد ریال کمک‌معیشت به‌حساب مددجویان البرزی

واریز 190 میلیارد ریال کمک‌معیشت به‌حساب مددجویان البرزی
1399/4/12

 

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد البرز گفت: در سه ماهه اول سال ۱۹ میلیارد ریال بابت کمک معیشت به‌حساب حدود ۲۷ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان البرز واریز شد.
 
به گزارش جام جم البرز ، ابوالفضل فلاح قنبری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به افزایش ۳۱ درصدی کمک معیشت و یارانه خانوارهای تحت حمایت این نهاد افزود: خانوارهای مددجو علاوه بر پرداخت کمک‌معیشت و یارانه ماهانه، در زمینه‌های مسکن، اشتغال، درمان، جهیزیه، کمک به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان و وام کارگشایی نیز خدمت دریافت می‌کنند.
وی با تأکید بر اینکه هدف اصلی کمیته امداد امام (ره) توانمندسازی و خوداتکایی مددجویان این نهاد است بیان کرد: بیش از ۱۹ میلیارد ریال بابت کمک‌معیشت و یارانه ویژه به‌حساب ۲۷ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان البرز واریز شد.
فلاح قنبری با اشاره به کمک‌های خیّران برای رفع بخشی از نیازهای جامعه هدف این نهاد یادآور شد: مددجویان دارای یتیم و فرزندان خانوارهایی که سرپرستشان به دلیل ناتوانی جسمی، کهولت سن و بیماری صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند علاوه بر رقم واریزی امداد در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین مبالغی را به‌صورت ماهانه دریافت می‌کنند.
وی گفت: حدود ۵۰‌ درصد از خانوارهای مددجوی البرزی در شهرستان کرج و سایر خانوارها در شهرستان‌های فردیس، نظرآباد، ساوجبلاغ، اشتهارد و طالقان ساکن هستند

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.