پروژه های آماده افتتاح شهرداری هشتگرد در دهه فجر

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

پروژه های آماده افتتاح شهرداری هشتگرد در دهه فجر

پروژه های آماده افتتاح شهرداری هشتگرد در دهه فجر
1398/11/8
12:43 1395

دردهه فجرسال جاری نیز تعدادی ازپروژه های شهرداری هشتگرد بهره برداری خواهند شد.


خبرنگار جام جم ساوجبلاغ و نظرآباد: براساس اعلام روابط عمومی شهرداری هشتگرد طرح ها و پروژه هایی نیز طی سال جاری اجرا و تکمیل شده آماده وکار بهره برداری ازآنها آغازخواهدشد. بنا به همین گزارش افتتاح و بهره برداری از بازار دایمی حمایت از کالای ایرانی در سال رونق تولید با هدف اشتغالزایی و حمایت از تولید کنندگان ایرانی ، تملک و تعریض معابر شهری و بویژه تعریض خیابان راه آهن ، احداث خیابان شهید سالمی ، افتتاح مرکز معاینه فنی خودروها ، آسفالت و جدول گذاری معابر و ... بخشی از پروژه های است که در ماه‌های قبل و بویژه در هفته دولت افتتاح گردیده است که در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب نیز پروژه های متعددی در زمینه ابنیه و راهسازی و .. آماده افتتاح خواهند بود.

 امیر بهمنی شهردار هشتگرد در بازدید از مراحل ساخت ساختمان اداری آرامستان امامزاده جعفر(ع) با تقدیر از واحد عمران شهرداری در راستای پیشرفت مناسب این پروژه ، بر تکمیل آن در فرصت باقیمانده تا دهه فجر تاکید نمود .

بهمنی گفت خوشبختانه پیشرفت پروژه نسبت به وضعیت آن در بازدید قبلی مناسب بوده و انتظار می‌رود کارهای لازم مراحل پایانی آن نیز در فرصت باقیمانده انجام و بهره برداری از این بنا ، خدمات ارایه شده در این آرامستان را تکمیل نماید .

وی گفت از سال گذشته توجه ویژه ای به این آرامستان شده است و احداث قطعه ۱۳ قبور ، ساماندهی پیاده روها ، ساخت آبخوری ، نصب تابلوهای راهنما ، زیباسازی ، گلکاری ، اجرای فضای سبز ، رنگ آمیزی و ... بخشی از تلاشها برای بهسازی این آرامستان بوده و انتظار می رود با احداث ساختمان اداری ، برگ زرینی دیگر بر خدمات رسانی به شهروندان افزوده گردد .

شهردار هشتگرد افزود دراین رابطه افزود ساختمان اداری این آرامستان در زمینی به مساحت ۱۴۰ متر مربع در یک طبقه شامل اتاقهای پرسنل اداری ، مدیریت ، ۸ چشمه سرویس بهداشتی و امکانات دیگر اداری در آینده نزدیک بهره برداری خواهد شد و در طراحی این بنانیز سعی شده تا با استفاده از مصالح و نقشه های اجرایی مناسب امکان افزایش طبقات فراهم گردد.
وی در ادامه با تاکید بر رعایت نکات فنی ، خواستار تسریع در تکمیل ، محوطه سازی ، تامین تجهیزات لازم برای استقرار کادر اداری و نیز برنامه ریزی برای افتتاح این پروژه شد .
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر