اخبار

 آخرین اخبار 

با حضور مسئولین منعقد شد

تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و سازمان نظام مهندسی البرز

تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و سازمان نظام مهندسی البرز
1398/9/21

تفاهم نامه همکاری دوجانبه دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز به امضای دکتر محمدحسن برهانی فر و مهندس علیرضا صنوبر رسید. 

   به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج و مهندس علیرضا صنوبر رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز با امضاء تفاهم نامه‌ای، تعامل هرچه بیشتر این دو نهاد مهم در این استان را عملی کردند.
      دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج، با بیان گوشه ای از دستاوردهای ارزشمند، توانمندی ها، افتخارات و ظرفیت های علمی، پژوهشی، ورزشی و صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در استان البرز گفت: این دانشگاه که در خردادماه 1363 تاسیس شد، پس از طی مسیری طولانی، با کسب رتبه های چشمگیر در رتبه بندی های داخلی و بین المللی، مسیر حرکت به سوی تبدیل شدن به یک دانشگاه معتبر بین المللی را در پیش گرفته است و رویکرد عملیاتی آن نه استانی، بلکه کشوری و بین المللی است.
    وی با اشاره به جلسات، نشست ها و دیدارهای فراوان با مسئولین دانشگاه های سایر کشورها بویژه کشورهای همسایه گفت: در حال حاضر طی تفاهماتی واحد کرج موفق به تعاملات علمی و فرهنگی با سایر کشورها شده و به زودی هیأتی از یکی از دانشگاه های معتبر چین با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج تحقیقاتی را در قالب سمینار علمی در خصوص وقوع سیل اخیر در کشورمان در دستور کار دارد.
   رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز ضمن ابراز خرسندی از تعامل خوب نظام مهندسی و دانشگاه آزاد اسلامی البرز تصریح کرد: امیداوریم این همکاری و تعامل علاوه بر انعقاد تفاهم نامه، به مرحله عقد قراردادهای اجرایی برسد و موجب رشد و حرکت دانشگاه، جامعه مهندسی و استادان، دانشجویان و دانش‌آموختگان جامعه شود.
     مهندس علیرضا صنوبر رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز نیز ضمن تقدیر از میزبانی واحد کرج و تعامل سازنده این دانشگاه با نظام مهندسی گفت: تعریف اهداف کوچک و نگاه از جزء به کل سبب دستیابی به نتایج قابل قبول خواهد شد.
    وی با اشاره به لزوم وجود آموزش های عملی، اجرایی و کاربردی در رشته های فنی و مهندسی بویژه رشته های مرتبط با صنعت ساختمان در دانشگاه ها، پیش از ورود به بازار کار ابراز امیدواری کرد: با برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز بویژه در کلینیک های آموزش عملی، دانش آموختگان رشته های مهندسی در محیطی شبیه سازی شده با کارگاه ها و بازار کار با فنون عملی و عملیات اجرایی مرتبط با مدرک خود آشنا شوند.
   در انتهای این نشست که با حضور دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج، دکتر حامد ثابت معاون پژوهش و فناوری، دکتر رضا جمالپور مشاور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج،  مهندس علیرضا صنوبر رئیس  و دکتر حسن ذوقی عضو هیأت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز و تنی چند از مسئولین واحد کرج و سازمان نظام مهندسی البرز برگزار شد؛ ضمن ارائه پیشنهاداتی برای همکاری‌های بیشتر، تفاهم نامه همکاری دوجانبه دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز به امضای دکتر محمدحسن برهانی فر و مهندس علیرضا صنوبر رسید.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.