اخبار

 آخرین اخبار 

برای شناسایی هنرمندان استان

اولین مجمع خردورزان فرهنگ، هنر و جامعه کشور در البرز آغاز به کار کرد

 اولین مجمع خردورزان فرهنگ، هنر و جامعه کشور در البرز آغاز به کار کرد
1398/8/16

 

نماینده عالی دولت در استان البرز با تبیین ظرفیت مطلوب این استان از نظر تعداد هنرمندان در رشته های مختلف گفت: زیرساخت های هنری البرز با ظرفیت هنرمندان استان همخوانی ندارد و باید تقویت شود.

 

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل ازاداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در آیین آغاز به کار مجمع خردورزان فرهنگ، هنر و جامعه استان البرز با بیان اینکه تعمیق هنر منجر به نشاط و باروری استعدادها می شود، افزود: هر اقدامی که به تقویت هنر در البرز کمک کند مورد حمایت مجموعه مدیریتی استان قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: در هزار سوم (برهه کنونی) تصمیم‌گیری‌ها پشت درهای بسته انجام نمی‌شود، بلکه با نظر کارشناسی افراد متخصص جنبه اجرایی پیدا می‌کند.    

اعتمادسازی سبب ایجاد تفاهم در جامعه می‌شود

همچنین مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اعتمادسازی سبب ایجاد تفاهم در جامعه و مانع قرار گرفتن زندگی افراد در مسیر خطرناک ۲ زیستی و ۲ شخصیتی می‌شود.

محمدعلی احمدی با بیان اینکه رفع مشکلات و معضلات فرهنگی، رضایت اهالی فرهنگ و هنر را به دنبال دارد اظهار داشت: مشکلات فرهنگی شامل کمبود امکانات و مکان‌های مناسب برای فعالیت اهالی فرهنگ و هنر و معضلات فرهنگی شامل آسیب‌هایی از جمله طلاق، اعتیاد و مهاجرت‌های بی رویه است.

وی ادامه داد: برای اصلاح ساختار فرهنگ عمومی باید جنبه‌های محسوس مانند سبک پوشش و معماری و جنبه‌های غیرمحسوس مانند خصلت‌های انسانی و امور تربیتی مدنظر قرار گیرد.

در این آیین چند نفر از اعضای مجمع از کمیته‌های ۲۰گانه به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و احکام اعضای کمیته‌ها نیز به آنان اعطا شد.

فعالیت مجمع خردورزان فرهنگ، هنر و جامعه برای نخستین بار در کشور با تدوین آیین نامه در استان البرز آغاز شده است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.