اخبار

 آخرین اخبار 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز

شروع پروازهای مسافری فرودگاه پیام اقدامی موثر در جهت رونق صنعت گردشگری البرز است

شروع پروازهای مسافری فرودگاه پیام اقدامی موثر در جهت رونق صنعت گردشگری البرز است
1398/8/16

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: فرودگاه پیام نقشی کلیدی و مهم در جهت رونق اقتصادی و تامین رفاه مردم استان البرز ایفا خواهد کرد.

 

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از  اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری البرز، علی درویش پور در جلسه بررسی  مشکلات و موانع فرودگاه پیام کرج افزود: ایجاد زیر ساخت های لازم جهت تسهیل در  پرواز های مسافرتی فرودگاه پیام در حال اجراست.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز عنوان کرد: به دلیل عدم وجود موانع طبیعی و دست ساز در اطراف این فرودگاه، در حوزه ایمنی جزو امن ترین فرودگاه های کشور محسوب می گردد.
وی تصریح کرد: اقدامات لازم جهت تسهیل در دسترسی به فرودگاه پیام در دستور کار قرار گرفته و در این راستا احداث زیرگذر آیت الله هاشمی رفسنجانی در حال اجراست.
درویش پور عنوان کرد: مقرر شد با همکاری اداره راه و شهر سازی و اداره راهداری استان در اسرع وقت مشکلات ترافیکی در مسیرهای منتهی به فرودگاه پیام بررسی و برطرف شود.   
وی اشاره کرد:بوی نامطبوع حلقه دره یکی دیگر از چالش های فرودگاه پیام محسوب می شود که با اقدامات انجام شده از سوی خدمات شهری شهرداری کرج، انتظار می رود تا 6ماه آینده این مشکل بطور کامل رفع گردد.
وی تصریح کرد: فرودگاه پیام باتوجه به دارا بودن  ماشین آلات و سایر تجهیزات امدادی و عملیاتی از جمله دستگاه کفساز ، آتش نشانی و آمبولانس از نظر ایمنی، در شرایط بسیار خوبی قرار دارد.
وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر جهت برقراری پروازهای مسافری ازفرودگاه پیام یک ترمینال  در نظر گرفته شده که می تواند  توانایی پذیرایی  مسافران را داشته باشد.
درویش پور گفت: بحث عاملیت پخش سوخت فرودگاه طبق هماهنگی های به عمل آمده با وزارت نفت و شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی در دستور کار قرار دارد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.