اخبار

 آخرین اخبار 

علی سالار،مدیر فروشگاه های لوازم خانگی سالار:

بدون چک، بدون ضامن و تمام اقساط خرید کنید

بدون چک، بدون ضامن و تمام اقساط خرید کنید
1398/7/24

 

با توجه به نیاز خانواده ها وشرایط اقتصادی تهیه لوازم خانگی اولویت بندی می شود. راحتی وسرعت در انجام کارهای روزمره از مزایای برخی لوازم خانگی محسوب می شود .


خبرنگار جام جم البرز: با توجه به نیاز خانواده ها وشرایط اقتصادی تهیه لوازم خانگی اولویت بندی می شود. راحتی وسرعت در انجام کارهای روزمره از مزایای برخی لوازم خانگی محسوب می شود . تنوع زیاد ونوع کیفیت این محصولات معمولاً خریداران رادر انتخاب وخرید دچار  سردرگمی می کند. انتخاب یک کالای با کیفیت و قیمت مناسب به اقتصاد خانواده ها وصرفه جویی هزینه های  آنها کمک زیادی می کند. فروشگاه های معتبرارائه کننده  لوازم خانگی بهترین انتخاب در خرید های مورد نیاز خانواده ها هستند . مجموعه فروشگاه های سالار با عرضه کالاهای با کیفیت وشرایط خرید آسان برای مشتریان توانسته است گامی مهم در خدمت به اقتصاد خانواده ها بردارد . خبرنگار جام جم البرز با علی سالار مدیر خوشفکر ، توانمند ومنصف فروشگاه سالار گفتگویی انجام داده است که در ذیل می خوانید :
فروشگاه سالارچه ویژگی هایی دارد؟
فروشگاه لوازم خانگی مبلمان و سایر محصولات شعبه کرج حدود سه سال است که افتتاح شده است. فروشگاه کرج 180 متر وسعت ومتراژ داردومحصولات برندهای معتبر ایرانی در این فروشگاه عرضه می شود. ما از فروشگاه های مهم وموفق در این حوزه هستیم .
وجه تمایز خدمات فروشگاه های سالار با مراکز مشابه شما چیست ؟
 در فروشگا های ما کلیه فروش ها به صورت کاملا اقساطی می باشد. خریداران می توانند بدون پیش پرداخت ،فقط به صورت تمام اقساط خرید نمایند وطی چندین قسط هزینه را  پرداخت کنند .
اولین شعبه شما چه زمانی افتتاح شد ونمایندگی های خود را معرفی نمایید ؟
اولین شعبه ما درحدود  30 سال پیش افتتاح شد در آن زمان در فروشگاه ما انواع  لوازم خانگی،  چینی وبلور عرضه می شد . درحال حاضر در مناطقی مانند ورامین ، شهر ری،  رودهن وکرج نمایندگی داریم  .البته شعبه دیگری نیز به زودی افتتاح می نماییم .
بسیار تسهیلات عالی ارائه می دهید، لطفانشانی وتلفن های تماس مرکز فروش در استان البرز راجهت متقاضیان محصولات اعلام کنید ؟
کرج ،محمد شهر ،  بلوار دشت بهشت ،مرکز خرید نونا سنتر پلاک j2
تلفن : 36211823-026
همراه:09120131780-09120465938

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.