بدون چک، بدون ضامن و تمام اقساط خرید کنید

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی با حضور دکتر امیر سماواتی پیروز برای اولین بار در کشور در دانشکده حقوق و علوم سیاسی واحد کرج برگزار شد.
  • حفظ آرامش و مهیا کردن بهترین شرایط برای آموزش دانش آموزان از اهداف ماست جام جم البرز : مهارت های مهم اجتماعی و کلامی خود را از محیط خانه و مدرسه فرا می گیریم. آموزش های منظم و صحیح مورد نیاز توسط افراد خبره آموزشی به تکامل روحی و جسمی ما کمک خواهد نمود.
  • سخنی با مسئولان نظارتی و اجرایی البرز پس از کش و قوس های فراوان ماجرای افزایش نرخ 3 برابری بنزین و جهش قیمت نان مصرفی مردم و...مسئولان اجرایی و نظارتی هر کدام به این موضوع ورود کرده و با« رجزخوانی» قول اکید کنترل بر بازار مصرف و حمایت از اقشار آسیب پذیر را ساز کردند.
  • سلامت اجتماع،حق مردم امروزه با رشد تکنولوژی و پیشرفت های ملموس درابعاد مختلف ابزار اجتماعی وعمدتا ماشینی که از یک طرف ضمن سرعت بخشی بر روند تمامی انواع توسعه و از طرفی برخوردار شدن ارکان مختلف فردی و اجتماعی را باعث گردیده است که زمینه های رشد و بهره مندی از امکانات مختلف که به عنوان ابزار در خدمت بشر موجبات رضایت مندی افراد را پایه گذاری نموده است.
  • هجمة برخی بازی های خشن و مخرب رایانه ای در ایران خبرنگار جام جم البرز: در جهان معاصر که موسوم به «عصر اطلاعات و ارتباطات» است، هجمة ورود رسانه ها و بالاخص رایانه و بازی های الکترونیک به نهاد خانواده، یکی از چالش برانگیزترین موضوعات حال حاضر می باشد.
  • مراسم ترحیم و بزرگداشت حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی در مسجد الجواد(ع) کرج خبرنگار جام جم البرز: مراسم ترحیم و بزرگداشت عالم ربانی، خطیب با اخلاص و واعظ عامل حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی(طاب ثراه)، برادر گرامی حجت الاسلام حاج شیخ محمد حسین روحی یزدی، مدیر محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز روز شنبه در مسجد الجواد(ع) در عظیمیه کرج برگزار شد.
  • معتادان بهبود یافته در البرز مشغول به کار می شوند نشست هم اندیشی با موضوع ایجاد اشتغال برای معتادان بهبود یافته استان البرز به میزبانی استانداری و با مشارکت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز برگزار شد.
  • کتاب؛ عامل رشد جامعه شهری کتاب، به عنوان بهترین پل ارتباطی بین اعصار مختلف، عامل رشد و ارتقای سطح فکری و زندگی فرد در سطح جامعه، به ویژه راه مبارزه با چالش های زندگی شهری است.
  • اتحاد، انسجام و وحدت علمی و عملی، فرمان مقام معظم رهبری است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه شورای راهبردی دانشگاه های البرز بازوی قدرتمند ما در تصمیم گیری و تصمیم سازی کلان استان است،گفت: شان روسا و هیات های علمی دانشگاه ها بعنوان افراد مورد وثوق نظام، بسیار بالا است از این رو بر این باور هستیم که در استان ارتباط تنگاتنگی با دانشگاهیان داشته باشیم و این امر به صورت محسوس اجرایی شده است.
  • برگزاری نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی با روسای شهرک های صنعتی هجدهمین نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی البرز با روسای ، مدیران هیات مدیره شهرک های صنعتی استان البرز برگزار شد.

علی سالار،مدیر فروشگاه های لوازم خانگی سالار:

بدون چک، بدون ضامن و تمام اقساط خرید کنید

بدون چک، بدون ضامن و تمام اقساط خرید کنید
1398/7/24
12:43 1395

 

با توجه به نیاز خانواده ها وشرایط اقتصادی تهیه لوازم خانگی اولویت بندی می شود. راحتی وسرعت در انجام کارهای روزمره از مزایای برخی لوازم خانگی محسوب می شود .


خبرنگار جام جم البرز: با توجه به نیاز خانواده ها وشرایط اقتصادی تهیه لوازم خانگی اولویت بندی می شود. راحتی وسرعت در انجام کارهای روزمره از مزایای برخی لوازم خانگی محسوب می شود . تنوع زیاد ونوع کیفیت این محصولات معمولاً خریداران رادر انتخاب وخرید دچار  سردرگمی می کند. انتخاب یک کالای با کیفیت و قیمت مناسب به اقتصاد خانواده ها وصرفه جویی هزینه های  آنها کمک زیادی می کند. فروشگاه های معتبرارائه کننده  لوازم خانگی بهترین انتخاب در خرید های مورد نیاز خانواده ها هستند . مجموعه فروشگاه های سالار با عرضه کالاهای با کیفیت وشرایط خرید آسان برای مشتریان توانسته است گامی مهم در خدمت به اقتصاد خانواده ها بردارد . خبرنگار جام جم البرز با علی سالار مدیر خوشفکر ، توانمند ومنصف فروشگاه سالار گفتگویی انجام داده است که در ذیل می خوانید :
فروشگاه سالارچه ویژگی هایی دارد؟
فروشگاه لوازم خانگی مبلمان و سایر محصولات شعبه کرج حدود سه سال است که افتتاح شده است. فروشگاه کرج 180 متر وسعت ومتراژ داردومحصولات برندهای معتبر ایرانی در این فروشگاه عرضه می شود. ما از فروشگاه های مهم وموفق در این حوزه هستیم .
وجه تمایز خدمات فروشگاه های سالار با مراکز مشابه شما چیست ؟
 در فروشگا های ما کلیه فروش ها به صورت کاملا اقساطی می باشد. خریداران می توانند بدون پیش پرداخت ،فقط به صورت تمام اقساط خرید نمایند وطی چندین قسط هزینه را  پرداخت کنند .
اولین شعبه شما چه زمانی افتتاح شد ونمایندگی های خود را معرفی نمایید ؟
اولین شعبه ما درحدود  30 سال پیش افتتاح شد در آن زمان در فروشگاه ما انواع  لوازم خانگی،  چینی وبلور عرضه می شد . درحال حاضر در مناطقی مانند ورامین ، شهر ری،  رودهن وکرج نمایندگی داریم  .البته شعبه دیگری نیز به زودی افتتاح می نماییم .
بسیار تسهیلات عالی ارائه می دهید، لطفانشانی وتلفن های تماس مرکز فروش در استان البرز راجهت متقاضیان محصولات اعلام کنید ؟
کرج ،محمد شهر ،  بلوار دشت بهشت ،مرکز خرید نونا سنتر پلاک j2
تلفن : 36211823-026
همراه:09120131780-09120465938

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.