اخبار

 آخرین اخبار 

مدیر شیرینی ملکی : برای رونق تولید وافزایش تولیدات داخلی به عشق نیاز است

عشق، لازمه رونق تولید و افزایش تولیدات داخلی است

عشق، لازمه رونق تولید و افزایش تولیدات داخلی است
1398/7/24

 

سلامتی افراد جامعه با تغذیه سالم تامین می شود . نان وشیرینی از جمله مواد غذایی می باشند که نحوه تهیه ونوع مواد مورد استفاده در آن ها اهمیت ویژه ای دارد .

 

مدیر شیرینی ملکی : برای رونق تولید وافزایش تولیدات داخلی  به عشق نیاز است
سلامتی افراد جامعه با تغذیه سالم تامین می شود . نان وشیرینی از جمله مواد غذایی می باشند که نحوه تهیه ونوع مواد مورد استفاده در آن ها اهمیت ویژه ای دارد .رسول ملکی مدیرمجرب  مجموعه نان وشیرینی ملکی در زمینه اهمیت سلامت مواد غذایی وشیرینی به خبرنگارجام جم البرز گفت : در بخش مواد غذایی حساسیت های زیادی وجود داردکه باید ارزش غذایی و همچنین سلامت مردم حفظ شود. شیرینی شادی آور است و باید طوری در نظر گرفته شود  که همه افراد بتوانند از شیرینی استفاده کنند.

این مدیر کارآفرین البرزی در ادامه افزود : مجموعه ما ازمواد نگهدارنده درتهیه  شیرینی ها و محصولات خود استفاده نمی کندو بیشتر از مواد طبیعی مانند زغفران،هل و...استفاده می شود که پس از مدت ماندگاری شیرینی، این مواد طبیعی تاثیرات خوبی برطعم وبوی شیرینی دارندولی شیرینی های تر این ویژگی را ندارند .ملکی با اشاره به افزایش  قیمت شیرینی ها  اظهارداشت : معمولاًاتحادیه قیمت تمام شده را آنالیز وبرای آن تصمیم گیری می کند ولی هزینه ها ی تهیه شیرینی ها بالارفته والان به صورتی است که جعبه آن ها گرانتر از شیرینی می باشد. وی در پایان گفت :  برای رونق تولید وافزایش تولیدات داخلی  به عشق نیاز است عشقی که از رضایت کاربرای مردم وکشور باشد، من تمام سختی ها را با داشتن این عشق تحمل  نموده ام.هدف من ،گسترش و رشد صنعت شیرینی پزی و سرویس دهی خوب و کارآفرینی است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.