اخبار

 آخرین اخبار 

مراسم رژه هفته دفاع مقدس:

حضور مقتدر و پویای جوانان در گام دوم انقلاب

حضور مقتدر و پویای جوانان در گام دوم انقلاب
1398/6/31


استاندار البرز در مراسم رژه نیروهای مسلح البرز گفت: آنچه امروز مشهود است، حضور پویا و مقتدر جوانان در گام دوم انقلاب همچون گام اول است.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ عزیزالله شهبازی در مراسم رژه آغاز هفته دفاع مقدس که در کرج با حضور نیروهای مسلح استان البرز برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ شهید این استان گفت: از وفاق، همدلی و هم افزایی نیروهای مسلح در استان و پشتیبانی های نماینده ولی فقیه در البرز برای برقراری و تداوم امنیت و آرامش و برگزاری این رژه قدردانی می کنم.
وی ادامه داد: ایران اسلامی به پشتوانه همین نیروها ، توهم دشمنان مبنی بر اینکه در ۶ روز کشور را تسخیر می کنند ، نقش بر آب کرد، آنهایی که قصد داشتند مانع برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب شوند.
شهبازی گفت : برخلاف خواست و دسیسه های دشمنان ، اکنون شاهد استمرار سرزندگی و پایندگی انقلاب اسلامی هستیم.
وی افزود: امروز به پشتوانه دانش جوانان این مرز و بوم به یکی از کشورهای دارای فناوری های نوین و به روز تسلیحاتی دنیا مبدل شده ایم.
استاندار البرز گفت : اکنون پهباد آنها به محض اینکه وارد مرزهای کشور می شوند ، با بیداری نیروهای مسلح، از بین می روند .
وی ادامه داد: استکبار جهانی با راه اندازی جنگ های نیابتی درصدد ایجاد تنش و ناآرامی در منطقه است ولی ایران اسلامی همچنان با صلابت و قدرت ، معادلات آنها را بر هم می زند.
شهبازی افزود: اکنون جمهوری اسلامی ، الگوی نهضت های آزادی خواه جهان است.

حضور مقتدر و پویای جوانان در گام دوم انقلابحضور مقتدر و پویای جوانان در گام دوم انقلابحضور مقتدر و پویای جوانان در گام دوم انقلابحضور مقتدر و پویای جوانان در گام دوم انقلابحضور مقتدر و پویای جوانان در گام دوم انقلابحضور مقتدر و پویای جوانان در گام دوم انقلاب

محرم نقطه اثر گذار در پیروزی انقلاب اسلامی
سردار یوسف مولایی با اشاره به اینکه تقارن هفته دفاع مقدس و ماه محرم فرصتی شده که یکی از اوراق گرانبهای ۸ سال دفاع مقدس را ورق بزنیم، گفت: رابطه منطقی و معناداری بین محرم و دفاع مقدس وجود دارد.
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع)  استان البرز با بیان این که رزمندگان اسلام از محرم و یاران امام حسین(ع)  تاسی گرفته اند، ادامه داد: محرم نقطه اثر گذار در پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.
وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه دفاع مقدس و محرم است.
سردار مولایی با بیان این که رزمندگان ما به تاسی از حضرت عباس (ع) پا به میدان گذاشتند، ادامه داد: یکی از الگوهای اصلی در ۸ سال دفاع مقدس حضرت عباس (ع) است.
سردار مولایی با بیان اینکه حضور این نیروها در این رژه به نوعی پشتوانه نظام و دلگرمی‌ برای مردم محسوب می‌شود، افزود: این رژه بخشی از اقتدار و قدرت نظامی کشور است  و آمادگی  نیروهای انسانی سپاه، نیروی انتظامی  را به نمایش می‌گذارد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.