مسئولین ما نوع برخورد و گفتمان را باید از رهبر انقلاب یاد بگیرند

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

امام جمعه ماهدشت:

مسئولین ما نوع برخورد و گفتمان را باید از رهبر انقلاب یاد بگیرند

مسئولین ما نوع برخورد و گفتمان را باید از رهبر انقلاب یاد بگیرند
1398/3/25
12:43 1395

 

خبرنگار جام جم کرج: حجت الاسلام عظیمی زاده امام جمعه ماهدشت در خطبه های نماز جمعه گفت: یکی از موانع تقوا یا یکی از رذائل اخلاقی ، سخن چینی است . ویکی از شاخص های اصلی تقوا مراقبت از زبان است . سخن چینی می تواند فجایع بسیار بزرگی به بار آورد و من شما را توصیه می کنم به رعایت در گفتار و کنترل زبان .
                            
یکی از مهم ترین اهداف ازدواج ، بنابر آیات و روایات آرامش و امنیت روانی است .حالا سوال اینست که چرا عده ای بعد از ازدواج به آرامش نرسیده اند ؟ چرا موضوع طلاق امروز به جایی رسیده که زوجین در کمتر از یکسال از همدیگر جدا می شوند ؟
 
جوانان باید الگوی خود را در مسئله همسرداری ، حضرت امام قرار دهند و عشقشان تا پایان عمر پایدار باشد .
 
امروز شناخت در مسئله ازدواج بسیار مهم است ولی متاسفانه این موضوع که از اهمیتی بالایی برخوردار است مورد غفلت قرار گرفته است . باید زن و مرد حقوق یکدیگر را بشناسند .
 
امروز آمار نظر سنجی هایی که توسط خودمان در موضوع میزان رضایتمندی از زندگی  در مجموعه های مختلف صورت پذیرفته نگران کننده است .
 
زوجین باید در کنار هم از زندگی لذت ببرند و از این در کنار هم بودن احساس آرامش کنند. و در نتیجه تربیت فرزندانی صالح و کارآمد خواهند داشت .
 
یکی از شاهکارهای انقلاب اسلامی تشکیل جهاد سازندگی بود . جهاد حقیقتا غیر از خدمات باعث گسترش روحیه ای شد که همچون خون تازه در رگ های جامعه ، باعث کمک رسانی در موضوعات مختلف شود .
 
ما باید به داشتن این رهبر حکیم افتخار کنیم ، کسی که با حکمت و با تدبیر در مسائل ورود می کند و بسیار نتیجه بخش است . مسئولین ما نوع برخورد و گفتمان را باید از ایشان یاد بگیرند . بسیاری از ایرانیان خارج از کشور هم پیام داده اند که ما به داشتن چنین رهبری افتخار می کنیم .

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر