احصا دقیق آمار اتباع خارجی در البرز مورد تاکید است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز

احصا دقیق آمار اتباع خارجی در البرز مورد تاکید است

 احصا دقیق آمار اتباع خارجی در البرز مورد تاکید است
1398/3/25
12:43 1395


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: از جمله مسائلی که می تواند برای ما به عنوان یک نهاد خدمتگزار و جامعه شهری وشهروندان اهمیت داشته باشد مسائل امنیتی است که با تمام قدرت و توان باید به آن توجه شود.

 

خبرنگار جام جم کرج: به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری البرز، سعید ناجی در جلسه ساماندهی اتباع خارجی بابیان اینکه حضور اتباع در هر کشوری تابع قوانین مخصوص به خود است، گفت: حضور اتباع باید درچارچوب قانونی کشور میزبان صورت پذیرد.
 
 وی در ادامه افزود: این بدان معنا است که تمام مختصات الزامات قانونی که کشور میزبان بدان پایبند است  اعم از حقوق شهروندی ،حقوق فرهنگی و اجتماعی، محدودیتها وفرصتها  باید رعایت  شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز تاکید کرد: از جمله مسائلی که می تواند برای ما به عنوان یک نهاد خدمتگزار و جامعه شهری وشهروندان اهمیت داشته باشد مسائل امنیتی است که با تمام قدرت و توان باید به آن توجه شود .
وی در ادامه گفت: برای جلوگیری از هر آسیبی ضروریست که نظارت، کنترل، شناخت واشرافیت کافی نسبت به شرایط داشته باشیم واین مستلزم هماهنگی  تمامی دستگاها است.
ناجی افزود: در خصوص هماهنگی دقیق بین فرمانداریها و عوامل دخیل در حوزه اتباع خارجی ضروریست تدابیر لازم را اتخاذ نمایند  تا بتوان به اشرافیت کافی در این حوزه دست پیدا کرد.
وی افزود: یکی دیگر از عوامل مهم جهت نظارت و کنترل، تسلط اطلاعاتی است که با استفاده از نیروهای حاضر در شورای تامین  می توان به آن دست یافت.
ناجی خاطر نشان کرد: هدف از کنترل و نظارت به منظور دستگیری یا طرد نیست بلکه هدف تشخیص درست از اتباع است که بتوانیم در کنار امکاناتی که در اختیار این عزیزان قرار می دهیم نظارتی در چار چوب قانون بر عملکرد این بخش از جامعه غیر ایرانی نیز داشته باشیم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر