راه اندازی کانال ارتباطی سازمان حج و زیارت با زائران حج تمتع سال 1398

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

حج و زیارت

راه اندازی کانال ارتباطی سازمان حج و زیارت با زائران حج تمتع سال 1398

 راه اندازی کانال ارتباطی سازمان حج و زیارت با زائران حج تمتع سال 1398
1398/3/25
12:43 1395


کانال با زائران حج 1398 به منظور اطلاع رسانی هر چه بهتر به زائران حج امسال در پیام رسان داخلی بله از اردیبهشت ماه سال جاری راه اندازی شد؛ زائران حج امسال می توانند با عضویت در این کانال تازه ترین و به روزترین اطلاعات در خصوص برنامه های اجرایی حج تمتع را کسب کنند.


 خبرنگار جام جم کرج: روابط عمومی سازمان حج و زیارت همه ساله به منظوراطلاع رسانی هرچه بهتر به زائران و خانواده های آن ها و آگاه سازی زائران در رابطه با برنامه های اجرایی، اطلاع رسانی مدونی را در پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت و فضای مجازی انجام می دهد. امسال نیز سازمان حج و زیارت به منظور اطلاع رسانی هرچه بهتر، جامع تر، دقیق تر و سریع تر به زائران حج، کانال ارتباطی خود را در پیام رسان داخلی بله راه اندازی نموده است. نام کانال راه اندازی شده در پیام رسان بله »با زائران حج 1398 »می باشد ؛ زائران حج تمتع امسال می توانند با عضویت در این کانال تازه ترین و به روزترین اطلاعات در خصوص برنامه های اجرایی حج تمتع را کسب کنند. زائران حج امسال برای عضویت در کانال با زائران حج 1398 می توانند به لینک    https://ble.im/bazaeran   مراجعه نمایند .
هم چنین زائران و خانواده های آنان می توانند اطلاعات لازم در قبل، طول و بعد از موسم حج را از کانال ذکر شده و پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت به نشانی hajnews.irکسب کنند

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر