اخبار

 آخرین اخبار 

تحقق وعده های مسئولین شرکت عمران در تحویل موقت پروژه سهندساران

تحقق وعده های مسئولین شرکت عمران در تحویل موقت پروژه سهندساران
1399/9/11

 


نایب رییس شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از تحویل موقت پروژه ویلایی سهندساران در این شهر خبر داد و از ذینفعان  مسکن مهر سهندساران خواست با توجه به شرایط حاکم شیوع ناشی از بیماری کرونا از مراجعه و حضور در محل پروژه یا شرکت عمران خودداری کنند.


به گزارش جام جم البرز؛ رافع ناصری فر اظهار داشت: متقاضیان براساس پیامک ارسالی از سوی مجری برای تحویل موقت واحد خود مراجعه نمایند تا شاهد ازدحام و تجمع نباشیم و اجرای مراحل قانونی واگذاری موقت ویلاها به مالکان  به درستی اجرایی شود.

وی گفت: پروژه ۶۹۹ واحدی سهندساران از نمونه واحدهای ساخته شده مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد است.
وی افزود: با مساعدت مالی و پیگیریهای متعدد شرکت عمران با ادارات خدمات رسان، پروژه های زیربنایی به این واحد ها انجام گردید و واحدهای فوق از انشعابات  آب، برق و گاز برخوردار هستند و در زمان حاضر واحدها به صورت موقت تحویل می‌شوند و تلاش خواهد شد تا در صورت بروز مشکلات هر چه سریعتر مرتفع و رفع نقص گردد.

 ناصری فر افزود: مجموعه ویلایی‌های سهندساران در شهر جدید هشتگرد با استفاده از اصول و معماری نوین،  اولین واحدهای ساخته شده در قالب مسکن مهر در این شهر است که از مزایای نزدیکی به مترو و آزاد راه تهران - قزوین و جنگل ۹۶ هکتاری برخوردار است.

نایب رییس شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: زیر ساخت های این مجموعه تکمیل و پیمانکار متعهد به تحویل موقت ویلایی ها به متقاضیان است.

وی افزود:  در مجموعه مسکونی ویلایی سهند ساران واحدهای تجاری هم احداث شده تا خدمات لازم و مایحتاج اولیه ساکنان تامین شود.

ناصری فر تاکید کرد:کار واگذاری  موقت پروژه سهندساران آغاز شده و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی جلوگیری از ویروس منحوس کرونا پیامکی برای مالکان ارسال خو‌اهد شد تا نسبت به تحویل موقت واحد خود اقدام کنند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر