اخبار

 آخرین اخبار 

پیام های مردمی

پیام های مردمی
1399/8/8


جام جم البرز : خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی در ابعاد مختلف با شماره تلفن 32210009دفتر تحریریه جام جم البرز همه روزه به غیر ایام تعطیل در وقت اداری تماس بگیرند تا مشکلاتشان با نام خودشان در همین ستون درج گردد.

مسئولان اوقاف مراقب موقوفات باشند
نفوذ عده ای از افراد سودجو و نان به نرخ روز خور در اداره موقوفات موجب کمرنگی اضمحلال این سنت دیرینه دینی شده است. چرا که مردم با مشاهده این گونه لطمه ها(استفاده نابجا از املاک موقوفه، تغییر و تبدیل های خلاف نظر واقف و تصرف های عدوانی دیگر و ...) به ناچار تمایلی به توسعه وقف ندارند. پس جا دارد تا منافع عمومی وقف و ... تثبیت شود.
جمعی از روستائیان ساوجبلاغ
فشار پیامکی مالیاتی به صاحبان چند خانه چرا؟!
عده ای از شهروندان دارای یک و یا دو خانه مسکونی هستند و هزینه نگهداری و تعمیرات آن سالانه میلیون ها تومان باید از جیب صاحبخانه هزینه شود. و از سوی دیگر درآمد ناچیز این گونه املاک کمکی برای رتق و فتق امور زندگی و مخارج مختلف همسر و فرزندان صاحب خانه ها می شود. سئوال این است که چرا دولت به این گونه افراد فشار پیامکی مالیاتی وارد می کند؟! آیا بهتر نیست که صاحبان خانه های خالی پر شمار مالیات بپردازند و صاحبان واحدهای مسکونی جزئی معاف باشند.
احمد شیرازی از کرج 
اداره کل راه و شهرسازی البرز اقدام کند
معابر ورودی و خروجی اتوبان کرج و هشتگرد در محدوده جاده کردان و برغان دارای نواقص فیزیکی و ایمنی است. لطفا مسئولان اداره کل راه و شهرسازی برای تضمین سلامت عبور و مرور مردم اقدام عاجل نمایند.
مهرداد کاویانی از کردان
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.