اخبار

 آخرین اخبار 

سارا دشت گرد

رعایت حقوق شهروندی با راه اندازی میز خدمت میسر می شود

 رعایت حقوق شهروندی با راه اندازی میز خدمت میسر می شود
1399/8/5


عضو شورای اسلامی شهر کرج میز خدمت را موجب صرفه جویی در زمان و حل مشکلات مردم عنوان کرد و گفت: تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی با راه اندازی میز خدمت میسر می شود و باعث جلوگیری از سرگردانی مردم در مجموعه های شهرداری است که نیاز به خدمت دارند.

به گزارش جام جم البرز ، سارا دشت گرد به بازدیدهای ادواری از مناطق شهرداری اشاره کرد و ضمن تقدیر از مدیر منطقه هشت به جهت پیشتازی این منطقه در راه اندازی میز خدمت نسبت به سایر مناطق دهگانه شهرداری اظهارداشت: برای خدمت‌رسانی بهتر، سریع و آسان به مردم ضرورت دارد هدف از ایجاد میز خدمت برای مردم تبیین شود و با توجه به اهتمام شورای شهر ومدیریت شهری نسبت به اجرای این موضوع، تمام مناطق دهگانه شهرداری و سازمان های مرتبط موظف به تحقق و اجرای شایسته این امر هستند. 

عضو شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر به کارگیری افراد موثر و توجیه در ایجاد میز خدمت برای تسهیل کار ارباب رجوع افزود: اگر خدماتی نیاز به مذاکره و حضور به واحدهای مختلف داشته باشد نه تنها میز خدمت مانعی برای آن نمی باشد بلکه آن فرآیند را سرعت می بخشد و مراجعان علاوه بر این موضوع می توانند از سایر قابلیت های اجرایی نیز بهره مند شوند.

دشت گرد با اشاره بر تلاش جدی در مسیر تحقق شهرداری الکترونیک بیان کرد: میز خدمت فضایی است که اجرا و تحقق اهداف آن زمینه موثری برای ورود به اجرایی شدن اهداف دولت الکترونیک است و با توجه به دیدگاه ها و زیر ساخت هایی که در کلانشهر کرج وجود دارد می توان به عنوان الگویی موفق و پیشتاز در اجرا و استقرار شهرداری الکترونیک در سایر کلانشهر ها عمل کرد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج مهمترین مصداق رعایت حقوق شهروندی در اداره‌ها را فعالیت جدی میز خدمت عنوان کرد و یادآور شد: هم اکنون که به جهت شیوع ویروس کرونا این بیماری و در زمانی که این بیماری منحوس شیوع پیدا کرده است ارایه خدمت غیرحضوری جای خود را در جامعه باز کرده است.

به گفته دشت گرد، با توجه به شیوع ویروس کرونا، ضرورت حفظ سلامت شهروندان و کارکنان ضروری بوده و تا جای ممکن خدمات شهروندان باید به صورت غیرحضوری ارایه شود

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.