اخبار

 آخرین اخبار 

نماینده ولی فقیه در استان البرز

ارزش های دفاع مقدس باید از تحریف ها مصون بماند

 ارزش های دفاع مقدس باید از تحریف ها مصون بماند
1399/7/2

 


یکی از دلایل تاسیس باغ موزه‌های دفاع مقدس برای جلوگیری از تحریف، دروغ پردازی و شایعه سازی دشمنان از ارزش های آن است.


به گزارش جام جم البرز؛ آیت الله محمدمهدی حسینی همدانی در آیین افتتاح فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس استان البرز، با بیان اینکه دفاع مقدس سالگرد جوانمردی، ایثار و رشادت است، اظهار داشت:  ارزش های دفاع مقدس به مثابه دُر گرانقدری است که باید از تحریف های دشمنان مصون بماند.
وی با اشاره به اینکه دو قطبی کردن جامعه یکی از اهداف دشمن است، بیان‌ کرد: در ایام شیوعِ بیماری کرونا شاهد بودیم که با جدالِ بین سلامت و معیشت و همچنین سلامت و دین خواستار دو قطبی کردن جامعه بودند.
امام جمعه کرج با عنوان اینکه کتمان حقیقت، بایکوت خبری یک جریان و سکوت رسانه‌ای از دیگر راهبردهای دشمنان است تصریح کرد: واژگونه جلوه دادن حقیقت ها و مخلوط شدن حق و باطل با استفاده از فضای غبار آلود جامعه همچنین بزرگنمایی مشکلات و توجیه گری از روی ترس از مصادیق تحریف می باشد. که باید با آن مقابله کرد.
حسینی همدانی با اشاره به اینکه در طول چهل سالی که از زمان هشت سال دفاع مقدس می‌گذرد همجمه‌های زیادی به چگونگی آغاز و مدت زمان آن وارد شده است، عنوان کرد: ساخت باغ موزه ها با هدف حفظ لرزش های دفاع مقدس می تواند این گنجینه زرین را از تحریف ها مصون وارزش ها و حقیقت آن را به نسل های آینده انعکاس دهد.
وی با بیان اینکه راه اندازی باغ موزه دفاع مقدس سبب حفظ آن دورانِ نورانی می‌شود، خاطرنشان کرد: باغ موزه‌ها یکی از مراکز روایتگری صحیح هشت سال جنگ تحمیلی هستند، از تحریف و انحراف دفاع مقدس جلوگیری می‌کند و هزینه کرد برای ساخت این اماکن سرمایه گذاری است.
گفتنی است؛ پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان البرز که قرار بود روز شنبه پنجم مهرماه در چهاردهمین هفته از شنبه های جهادی افتتاح شود، به دلیل همزمانیِ افتتاح با ۷ استان، امروز به بهره برداری رسید.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر