اخبار

 آخرین اخبار 

همزمان با عید غدیر انجام شد

توزیع سبد کالا به بیش از 27 هزار خانوار مددجوی کمیته امداد استان البرز

 توزیع سبد کالا به بیش از 27 هزار خانوار مددجوی کمیته امداد استان البرز
1399/5/20

 

معاون حمایت خانواده کمیته امداد امام (ره) استان البرز گفت : طرح توزیع 27 هزار سبد کالای معیشتی بین مددجویان البرزی به ارزش بیش از 5 میلیارد تومان همزمان با عید سعید غدیر به مدت یکماه از طریق فروشگاه های زنجیره ای استان آغاز شده است  .


به گزارش جام جم البرز، ابوالفضل فلاح قنبری معاون حمایت و سلامت خانواده  کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به اینکه این نهاد تمامی ظرفیت‌های مقدور را در جهت توزیع گسترده ارزاق و مایحتاج مددجویان این نهاد بکار بسته گفت: در این طرح اقلام  برنج، روغن و مرغ   با ارزشی بالغ بر  5 میلیارد تومان بین مددجویان استان توزیع‌ می شود .
فلاح قنبری بابیان اینکه رسیدگی ویژه به وضعیت معیشتی مددجویان و نیازمندان در شرایط خاص اقتصادی و شیوع بیماری کرونا بیش از پیش ضروری است افزود: کمیته امداد امام (ره) البرز طی فراخوانی از تمامی مردم نوع‌دوست و خیّران البرزی برای مشارکت در طرح تهیه و توزیع سبد کالای معیشتی بین نیازمندان البرزی دعوت نموده است.
معاون حمایت و سلامت خانواده  کمیته امداد امام (ره) البرز گفت : طبق فرمایش مقام معظم رهبری وکمک مؤمنانه به نیازمندان در این ایام  گفت: مراجعه حضوری به 13 دفتر کمیته امداد امام (ره) و 180 مرکز نیکوکاری طرف تعامل با این نهاد در استان البرز، واریز کمک نقدی به شماره کارت 6037997950030578  راه‌ مشارکت مردم نیکوکار در این طرح است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.