اخبار

 آخرین اخبار 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز خبرداد

برگزاری دومین جشنواره فیلم کوتاه «البرز» بانو

برگزاری دومین جشنواره فیلم کوتاه «البرز» بانو
1398/9/21

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز از آغاز دومین جشنواره فیلم کوتاه البرز بانو در استان البرز خبر داد.

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مریم اسماعیلی فرد،  در آئین رونمایی از پوستر "البرز بانو " با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی  و اجتماعی استانداری البرز گفت:  دومین دوره جشنواره فیلم البرز بانو با هدف معرفی زنان شاخص و توانمند استان البرز آغاز به کار کرد.
وی افزود: جشنواره با هدف معرفی زنان شاخص و توانمند استان البرز برگزار می شود تا با نگاهی دوباره به زنان موفق و شاخصی که اطراف خود می بینیم بتوانیم این افراد را شناسایی و به عنوان الگو از دستاوردهای آنان استفاده کنیم. 
 اسماعیلی فرد با اشاره به برگزاری جشنواره در 5 بخش، افزود:"فعالان عرصه تولید ملی"؛ زنان فعالی که در حوزه اقتصادی فعالیت می کنند،"ایثار، فداکاری، مسئولیت اجتماعی"؛  مادران  موفق و همسران موفق"، "افتخارآفرینان عرصه علم و دانش، ورزش، هنر و ..."؛ بانوانی که در عرصه های مختلف در استان مدال آورده و افتخار آفرین بودند، "دولت زنان" ؛ بانوان کارمند در حوزه های مختلف دولتی، و کارآمد موارد فوق پنج محور اصلی جشنواره هستند. 
اسماعیلی فرد تصریح کرد: علاقمندان می توانند در این پنج محور فیلم کوتاه بسازند و  در سایتalborzbanou.com بارگذاری کنند.  
مدیر کل امور بانوان استانداری البرز، افزود: جوایز ارزشمندی با حمایت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج،اداره کل بهزیستی،اداره کل ارشاد و حوزه هنری در هر کدام از محورها در نظر گرفتیم از منتخبین تجلیل می شود.  
وی افزود: اثر اول حرفه ای هر بخش ۴ میلیون تومان، اثر اول آماتور هر بخش ۲ میلیون تومان و اهدای تندیس و دپیلم افتخار در بخشهای کارگردانی، فیلمبرداری، فیلم نامه و تدوین اهدا می شود.
وی افزود:  امیدواریم این جشنواره نشان دهد که ما چقدر زنان موفق و ارزشمندی در البرز داریم که باید بیشتر و بهتر شناخته و از آنها تجلیل شود.
  اسماعیلی فرد افزود: همه مردم  می توانند با نگاه بهتر به اطرافشان بانوان موفقی را در استان شناسایی کنند و از آنها فیلم بسازند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.