اخبار

 آخرین اخبار 

با پیام استاندار البرز

مجمع مشورتی بانوان ساوجبلاغ افتتاح شد

مجمع مشورتی بانوان ساوجبلاغ افتتاح شد
1398/9/21

مجمع مشورتی بانوان شهرستان ساوجبلاغ با حضور فرماندار، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و منتخبین ۲۶ قشر بانوان ساوجبلاغ با پیام دکتر شهبازی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار جام جم ساوجبلاغ و نظرآباد به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، متن پیام بدین شرح می باشد؛
«البرز بعنوان پایتخت وحدت و همدلی ، خاستگاه بانوانی از جنس اراده،ایثار، مجاهدت، صلابت، توسعه طلبی و میهن دوستی است.
زنانی که همیشه تاریخ شانه به شانه مردان این سرزمین به آبادانی و تعالی اندیشیده و مهرشان به این مرزو بوم مُهر جاودانگی و اقتدار زده است.
اکنون بانوان البرزی در پست های حساس تصمیم سازی استان، هوشمندانه و برنامه محور، مسیر توسعه همه جانبه ایران کوچک را سرعت بخشیده اند.
امید است؛ مجمع مشورتی بانوان البرز با اتکال به خداوند متعال در راستای منویات مقام معظم رهبری، سیاست های دولت تدبیر و امید و با اقتدا به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نقش آفرینی زنان را در برنامه ریزی های کلان استان بیش از پیش به منصه ظهور گذارد.»
بر اساس این گزارش، فرماندار ساوجبلاغ در این مراسم ضمن بیان رشد پنج برابری داوطلبین بانو در انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان بر لزوم تحقق برنامه های دولت در جهت گسترش مشارکت زنان در حوزه های اجتماعی و سیاسی تاکید کرد.
پالیزگیر افزود: براساس سیاست دولت در انتصاب زنان در 30 درصد پست های مدیریتی، در حال حاضر 16 دولت زن در شهرستان ساوجبلاغ مشغول خدمت می باشند.
مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری نیز در مراسم افتتاحیه با بیان آنکه مجمع مشورتی زنان مصداق آیه شریفه «وأمرُهُم شُوری بَینَهُم»  و در راستای سیاست های جمهوری اسلامی ایران زمینه مشارکت نظام مند بانوان فرهیخته اقشار مختلف را در فرایند سیاست گذاری فراهم می نمایند، ابراز امیدواری کرد: کلیه دستگاه های اجرایی از این ظرفیت عظیم مجامع مشورتی زنان در جهت احصاء مسائل، راه حل گزینی و اجرای برنامه ها به منظور ارتقاء رضایتمندی شهروندان بهره مند شوند.
لازم به ذکر است طرح مجمع مشورتی بانوان در فرایند مشورتی تهیه و طی سه ماه و در هفته دولت رسماً توسط استاندار البرز آغاز به کار کرد.
گفتنی است در قالب این طرح منتخبین اقشار در دو سطح شهرستان و استان در فرایند تصمیم گیری ها مشارکت خواهند کرد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.