اخبار

 آخرین اخبار 

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد

فرماندارنظرآبادخواستارتوجه ویژه به آموزش وپرورش شد

فرماندارنظرآبادخواستارتوجه ویژه به آموزش وپرورش شد
1398/9/20

یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد به ریاست صادقلو فرماندار و دیگر اعضای این شورا برگزار گردید.

خبرنگارجام جم ساوجبلاغ ونظرآباد: مهندس صادقلو در این جلسه با بیان اینکه افزایش توجه به آموزش و پرورش برابر با کاهش آسیب های اجتماعی است گفت: باتوجه بر اینکه آموزش و پرورش از جمله نهادهای مهم کشور بوده که دارای ارزش بسیار است باید در تهیه و تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز آن نیز اهتمام ویژه ای شود.

او افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری برای ثمربخش بودن هر اقدام فرهنگی، علمی، فناوری در سطح جامعه باید از آموزش و پرورش شروع کنیم، چراکه رشد و پرورش آینده سازان ایران اسلامی در دستان این نهاد است.

رییس شورای آموزش و پرورش نظرآباد یادآور شد: بنده در مدت کوتاهی افتخار خدمت، به عنوان معلم را داشته و خودم را از خانواده بزرگ و شریف فرهنگیان می دانم که این موضوع وظیفه من را در این باره دو چندان می کند.

سرپرست فرمانداری نظرآباد در ادامه در ارتباط با ضرورت توجه به امکانات در دسترس مدارس بیان کرد: با توجه به اهمیت مدارس و واحدهای تولیدی در سطح جامعه کلیه دستگاه های خدمات رسان موظفند پیش از هرگونه قطعی در آب، برق، گاز و تلفن مدارس و واحدهای تولیدی، این موضوع را ابتدا به دبیرخانه شورای تامین اطلاع داده و باهماهنگی فرمانداری اقدام به این قبیل امور کنند.

مقام عالی دولت درشهرستان با اشاره به اهمیت ایجاد درآمد پایدار در فضاهای آموزشی اظهار داشت: ایجاد درآمد پایدار برای مدارس افزون بر بهینه سازی فضاهای موجود، استقلال، مالی واحدهای آموزشی را نیز در پی خواهد داشت که از این جهت توجه به اجرای این مهم در شهرستان نظرآباد بسیار حائز اهمیت است.

مهندس صادقلو در خاتمه در خصوص موضوع پژوهش خاطرنشان کرد: انجام امور پژوهشی در بین دانش آموزان و ترغیب آنان به گرایش به این قبیل موضوعات موجب بروز و ظهور هرچه بیشتر استعدادهای آینده سازان می شود که در همین راستا بنده حمایت همه جانبه خود را از تاسیس پژوهش سرایی در شهرستان نظرآباد که دارای ظرفیت های بسیار و منابع انسانی غنی می باشد اعلام می نمایم.


گفتنی است در پایان این جلسه نیز مقرر شد بنا به دستور اکید رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان نظرآباد در راستای صیانت از اسناد مالکیت کلیه مدارس و فضاهای آموزشی این شهرستان ،جلسه ای تخصصی با حضور مدیران کل بنیاد مسکن، اوقاف و امور خیریه، ثبت اسناد ،بخشداران و... پیرامون این مهم برگزار شده و اسناد مزبورتعیین تکلیف نهایی شوند.
 


 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.