اخبار

 آخرین اخبار 

همزمان با آئین پایانی رقم می خورد

بزرگترین میزبانی از اصحاب رسانه در نخستین جشنواره مطبوعات

بزرگترین میزبانی از اصحاب رسانه در نخستین جشنواره مطبوعات
1398/8/22

 

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان رباط کریم از برگزاری آئین اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات با میزبانی از 600رسانه در این خطه خبر داد و برپایی جشنواره مطبوعات را گامی اساسی برای عرض اندام این شهرستان عنوان کرد.

 

خبرنگار جام جم اسلامشهر و رباط کریم: مهدی انصاری با اشاره و تشریح جزئیات این رویداد بزرگ رسانه ای استانی در خصوص هماهنگی های لازم برای برگزاری نخستین اختتامیه جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان تهران که با حضور رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، دبیر جشنواره مطبوعات و اهالی رسانه شهرستان در حال برپایی است، اظهار داشت: برای میزبانی آبرومندانه از این رویداد مهم رسانه ای  باید جامعه مطبوعات شهرستان با توان و ظرفیت بالا حضوریافته تا پرچم شهرستان را همواره دراین حوزه در اهتزازنگه دارند.
انصاری در ادامه همچنین از حضور حداکثری مسئولان و مدعوین در این جشنواره خبر داد و افزود: این رویداد مهم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون مطبوعاتی وی، استاندار تهران، مدیر کل مطبوعات داخلی و مسئولان استان و شهرستان و سایر اقشار مردم، ۲۷ آبان ماه جاری ساعت ۱۰ تا ۱۴ در مجتمع سارا برگزار می شود.
به گفته این مسئول در شهرستان رباط کریم، ۱۰ غرفه برای ظهور پتانسیل های شهرستان در نظر گرفته شده که پنج غرفه متعلق به توانایی های اهالی رسانه شهرستان و پنج غرفه برای بروز توانمندی های ظرفیت های شهرستان است.
مشاور فرمانداررباط کریم همچنین درباره محوریت موضوعات منتخب جشنواره نیز، اظهارداشت: جشنواره مطبوعات در قالب هشت موضوع با محوریت؛ مقاله (سر مقاله و یادداشت)، عکس (خبری و غیر خبری)، خبر، گزارش (خبری، تحقیقی، تحلیلی)، تیتر، طراحی و صفحه آرایی، مصاحبه، و طنز مکتوب، طرح و کاریکاتور تحت نظارت ۵ داور که از اساتید برگزیده حوزه رسانه کشور و استان هستند، انجام خواهد شد. هم چنین از نفرات اول تا سوم هر بخش، نفرات برتر برگزیده کارشناسان و اساتید خبری، پیشکسوتان استان و شهرستان تقدیر و تجلیل خواهد شد.
انصاری در ادامه سخنان خود درباره تعداد مطبوعات و اهالی رسانه شهرستان عنوان کرد: در شهرستان رباط کریم، ۳۲ خبرنگار فعال ثبت سامانه و دارای مجوز در شهرستان رباط کریسم در حال فعالیت هستند که از این تعداد؛ ۱۲ نفر مدیر مسئول نشریات داخلی شهرستان، ۱۷ تن نماینده و سرپرست روزنامه های سراسری، دو خبرنگار و یک عکاس را شامل می شود.
مدیر روابط عمومی فرمانداری رباط کریم با بیان زمان چاپ نشریات شهرستان تشریح کرد: از تعداد مذکور، ۱۸ روزنامه، جهار هفته نامه، چهار دو هفته نامه، چهار تا ماهنامه، دو پایگاه خبری و یک عکاس خبری در شهرستان مشغول به فعالیت هستند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.