اخبار

 آخرین اخبار 

شهردار رباط کریم خبر داد:

المان دو شهید گمنام در شهرک شهید آبشناسان احداث می شود

 المان دو شهید گمنام در شهرک شهید آبشناسان احداث می شود
1398/8/20

 

شهردار رباط کریم از احداث المان شهدای گمنام شهرک شهید آبشناسان خبر داد و گفت: تا چند روز آینده پیمانکار این پروژه مشخص و کار خود را آغاز خواهد نمود.


به گزارش خبرنگار جام جم اسلامشهر و رباط کریم به نقل از  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ اصغر پارسا پس از تحویل گرفتن سکان مدیریت شهری، احداث المان شهدای گمنام شهرک شهید آبشناسان را بعنوان اولین پروژه دوران کاری خود در راس امور قرار داد و گفت: طراحی المان یادبود شهدای گمنام پس از طراحی، برای تایید به اداره بنياد حفظ آثار و ارزش هاي شهداي دفاع مقدس شهرستان شهریار ارسال شده است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه احداث این المان به تصویب شورای محترم اسلامی شهر رسیده است در کوتاه ترین زمان ممکن سعی خواهد شد پیمانکار واجدالشرایط جهت اجرای این پروژه انتخاب شده تا هرچه سریعتر کار خود را آغاز نماید.
شهردار رباط کریم با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور حاصل تلاش و مجاهدت شهداء، سرداران و یادگاران دفاع مقدس است، اظهار داشت: هر کشوری ثروتی دارد که مردم کشور با اتکاء به آن ثروت به آینده امیدوارم می شوند، بزرگترین ثروتی که ایران اسلامی دارد میراث عظیمی است که از شهدای هشت سال دفاع مقدس باقی مانده است.
ایشان در پایان تاكيد كرد: اميدواريم اين پروژه مهم، در کوتاه ترین زمان به بهره برداری برسد تا فضايي كه دو شهید گمنام در آن آرام گرفته اند، داراي حريم مناسب باشد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.