اخبار

 آخرین اخبار 

عضو شورای شهر کرج خاطرنشان کرد:

رفع سیلابی شدن معابر با حفر چاه های جذبی

رفع سیلابی شدن معابر با حفر چاه های جذبی
1398/8/16

 


در بودجه سال 98 برای حفر چاه های جذبی اعتبار در نظر گرفته شده است که باید از آن استفاده شود.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از روابط عمومی شهرداری کرج، سارا دشت‌گرد در نطق پیش از دستور صد و شصت و هشتمین جلسه شورای شهر کرج ضمن تبریک ۱۳ آبان ماه روز تسخیر لانه جاسوسی، از تلاش شهردار و مجموعه مدیریت شهری برای مدیریت بارش ها قدردانی کرد و افزود: اگر مشکل آبگرفتگی معابر با حفر چاه های جذبی حل می شود بهتر است این کار انجام شود.
وی با بیان اینکه هر سال در زمان بارش ها  برخی نقاط مثل مطهری و روبروی مهستان و .... دچار آبگرفتگی می شود، گفت: در بودجه سال ۹۸ برای حفر چاه های جذبی اعتبار در نظر گرفته شده است که باید از آن برای این موضوع استفاده شود.
لزوم باز بودن درب گرمخانه ها در روزهای سرد
عضو شورای اسلامی شهر کرج در ادامه با اشاره به آغاز فصل سرما، عنوان کرد: با توجه به بودجه ای که برای برای این مکان ها در نظر گرفته شده ضروری است در روزهای سرد درب این محل ها به روی بانوان و آقایان باز باشد.
پیگیری برای نقد چک های برگشتی شهرداری کرج
این مسئول همچنین به پیگیری برای نقدِ چک های برگشتی شهرداری کرج اشاره کرد و افزود: روز گذشته جلسه ای در این خصوص برگزار شد اما ضروری است در جلسه شورا نیز مطرح شود.
وی افزود: شهرداری کرج حدود ۳۰۰ میلیارد تومان چک برگشتی دارد که درصد مناسبی از بودجه شهر را شامل می شود؛ طبق قوانینی که جدیدا برای چک ها وضع شده هر چقدر قدمت چک ها بیشتر باشد نقد کردن آن دشوارتر می شود؛ ضروری است مناطق لیست چک های برگشتی را به شورا نیز ارایه کنند.
سامانه ثبت املاک تهاتری در شهرداری کرج ایجاد شود
عضو شورای شهر کرج با اشاره به ضرورت ایجاد و یا اصلاح سامانه ثبت املاک تهاتری در شهرداری کرج افزود: با راه اندازی این سامانه شهروندان برای تهاتر املاک خود با مشکلات کمتری روبرو می شوند.
وی در پایان در خصوص تملک ۵ ملک در خیابان میرزایی پرور، یادآور شد: ۲ مالک اعلام آمادگی کرده و اقدامات لازم را نیز انجام داده اند، برای جلوگیری از ایجاد هزینه های اضافی برای این دو مالک، ضروری است کار این مالک ها پیگیری شود.
•    

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.