اخبار

 آخرین اخبار 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج:

حضور شهردار در سطح شهر هنگام بارش ها امید بخش بود

حضور شهردار در سطح شهر هنگام بارش ها امید بخش بود
1398/8/16

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت که حضور به موقع و پررنگ شهردار در سطح شهر هنگام بارندگی روزهای اخیر امیدبخش بود.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج ، رحیم خستو در نطق پیش از دستور صد و شصت و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج از شهردار کرج به واسطه حضور در بارش ها و مدیریت آب گرفتگی های سطح شهر قدردانی کرد.
 
وی افزود: شرایط اقلیمی جغرافیایی کرج به گونه ای است که هنگام بارندگی  مسائل و مشکلاتی را به همراه دارد اما چیزی که می تواند امیدوار کننده باشد و به نوعی رضایت شهروندان را جذب کند حضور شهردار در شرایط بحرانی در سطح شهر است.
 
این عضو شورا ادامه داد: بنده مشاهده کردم شهردار کرج تا پاسی از شب در نقاط مختلف حضور داشت که این موضوع هم میتواند به زیر مجموعه شهرداری روحیه دهد و هم حضورش از نظر روحی برای شهروندان امیدبخش باشد.
 
وی در ادامه صحبت های خود به مشکلات نبود آب در شهرک کوثر واقع در شمال گوهردشت کنار شهرک فرهنگیان و ضلع غربی زندان رجایی اشاره کرد و گفت: تعدادی از ساکنان این شهرک نامه ای به فرماندار ارسال کردند مبنی بر اینکه این شهرک با مشکل نبود آب مواجه است.
 
خستو ادامه داد: با توجه به اینکه آب منطقه ای مسولیت را بر عهده شهرداری انداخته و شهرداری منطقه  نیز آب منطقه ای را مقصر میداند از شهردار کرج میخواهم خود شخصا به این موضوع ورود کرده و مشکل را رفع کند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.