کیفیت اتفاقی نیست

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی با حضور دکتر امیر سماواتی پیروز برای اولین بار در کشور در دانشکده حقوق و علوم سیاسی واحد کرج برگزار شد.
  • حفظ آرامش و مهیا کردن بهترین شرایط برای آموزش دانش آموزان از اهداف ماست جام جم البرز : مهارت های مهم اجتماعی و کلامی خود را از محیط خانه و مدرسه فرا می گیریم. آموزش های منظم و صحیح مورد نیاز توسط افراد خبره آموزشی به تکامل روحی و جسمی ما کمک خواهد نمود.
  • سخنی با مسئولان نظارتی و اجرایی البرز پس از کش و قوس های فراوان ماجرای افزایش نرخ 3 برابری بنزین و جهش قیمت نان مصرفی مردم و...مسئولان اجرایی و نظارتی هر کدام به این موضوع ورود کرده و با« رجزخوانی» قول اکید کنترل بر بازار مصرف و حمایت از اقشار آسیب پذیر را ساز کردند.
  • سلامت اجتماع،حق مردم امروزه با رشد تکنولوژی و پیشرفت های ملموس درابعاد مختلف ابزار اجتماعی وعمدتا ماشینی که از یک طرف ضمن سرعت بخشی بر روند تمامی انواع توسعه و از طرفی برخوردار شدن ارکان مختلف فردی و اجتماعی را باعث گردیده است که زمینه های رشد و بهره مندی از امکانات مختلف که به عنوان ابزار در خدمت بشر موجبات رضایت مندی افراد را پایه گذاری نموده است.
  • هجمة برخی بازی های خشن و مخرب رایانه ای در ایران خبرنگار جام جم البرز: در جهان معاصر که موسوم به «عصر اطلاعات و ارتباطات» است، هجمة ورود رسانه ها و بالاخص رایانه و بازی های الکترونیک به نهاد خانواده، یکی از چالش برانگیزترین موضوعات حال حاضر می باشد.
  • مراسم ترحیم و بزرگداشت حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی در مسجد الجواد(ع) کرج خبرنگار جام جم البرز: مراسم ترحیم و بزرگداشت عالم ربانی، خطیب با اخلاص و واعظ عامل حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی(طاب ثراه)، برادر گرامی حجت الاسلام حاج شیخ محمد حسین روحی یزدی، مدیر محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز روز شنبه در مسجد الجواد(ع) در عظیمیه کرج برگزار شد.
  • معتادان بهبود یافته در البرز مشغول به کار می شوند نشست هم اندیشی با موضوع ایجاد اشتغال برای معتادان بهبود یافته استان البرز به میزبانی استانداری و با مشارکت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز برگزار شد.
  • کتاب؛ عامل رشد جامعه شهری کتاب، به عنوان بهترین پل ارتباطی بین اعصار مختلف، عامل رشد و ارتقای سطح فکری و زندگی فرد در سطح جامعه، به ویژه راه مبارزه با چالش های زندگی شهری است.
  • اتحاد، انسجام و وحدت علمی و عملی، فرمان مقام معظم رهبری است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه شورای راهبردی دانشگاه های البرز بازوی قدرتمند ما در تصمیم گیری و تصمیم سازی کلان استان است،گفت: شان روسا و هیات های علمی دانشگاه ها بعنوان افراد مورد وثوق نظام، بسیار بالا است از این رو بر این باور هستیم که در استان ارتباط تنگاتنگی با دانشگاهیان داشته باشیم و این امر به صورت محسوس اجرایی شده است.
  • برگزاری نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی با روسای شهرک های صنعتی هجدهمین نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی البرز با روسای ، مدیران هیات مدیره شهرک های صنعتی استان البرز برگزار شد.

مدیران تولیدی مبلمان نگار:

کیفیت اتفاقی نیست

کیفیت اتفاقی نیست
1398/7/25
12:43 1395

 


مبلمان خاص و مدرن را از ما بخواهید. دکوراسیون و مبلمان منزل بر زیبایی وآرامش افراد خانواده ومهمانان تاثیر گذار است.

 

جام جم البرز :دکوراسیون و مبلمان منزل بر زیبایی وآرامش افراد خانواده ومهمانان تاثیر گذار است . انتخاب مبلمان شیک ،باکیفیت وبا دوام به اقتصاد خانوارکمک خواهد کرد .گروه تولیدی نگار با مدیریت محسن نوری وتولیدات مدرن توانسته است با تمام مشکلات بخش تولید  سهم بسزایی در صنعت مبلمان داشته باشد. جام جم البرز گفتگویی با مدیران جوان، متعهد و خوش فکر تولیدی مبلمان نگار داشته است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:    
لطفاً خودتان را معرفی نمایید.
محسن نوری مدیریت گروه تولیدی مبلمان نگار 13 سال است که در این صنف فعالیت دارم. موفقیتمان بخاطر تلاش ولطف خداوند بوده است که توانسته ایم به این مرحله برسیم . 30سال سن دارم ودر حوزه صنایع چوب فعالیت می کنم .
از شاخصه های مهم برند تولیدی مبلمان نگار چه می باشد؟
اخلاق کاری ومشتری مداری برای ما بسیار مهم است و تولید محصولات با کیفیت در اولویت کاری ما می باشد، تا خریداران با استفاده از محصولات ما بتوانند از محیط زندگی ومحیط کاری خود لذت ببرند. شعار ما این است که رضایت مشتریان باعث جلب خریداران دیگر می گردد.
لطفا شما نیز به عنوان مدیر فروش تولیدی مبلمان نگار معرفی نمایید.
مسعود نوری 28 سال سن دارم .مدیر فروش مبلمان نگار هستم وحدود 10 سال در زمینه مبلمان ودکوراسیون منزل فعالیت می نمایم.

در زمینه فروش محصولات خود توضیحاتی ارائه کنید.
بیشتر فروش ما به صورت مراجعه حضوری می باشد و ما به علت کپی از نمونه کارها توسط دیگران ترجیح دادیم فروش اینترنتی وفضای مجازی را انجام ندهیم. اعتقاد ما این است که مشتریان باید برنده واقعی خرید باشند .محصولات ما با طرح های به روز وبا مواد با کیفیت تهیه می شود.هدف ما رضایت کامل مشتریان در هنگام خرید وپس از تحویل کالا می باشد . محصولات تولیدی مبلمان نگار با ایده ها وطرح های نوین ومدرن در جهت رضایت مشتریان تولید می گردد. با توجه به کم شدن   متراژمنازل ومحدودیت جا ما نیز مبلمان هایی متناسب با این سبک زندگی تولید کرده ایم که مورد استقبال قرار گرفته است .
طراحی و تولید محصولات در مجموعه تولیدی نگارچگونه است؟
 مجموعه تولیدی نگار هر 6 ماه یک طرح وایده جدید در زمینه مبلمان به بازار ارائه می کند.کارهای تک ومدرنی تولید وارائه می نماییم که مورد حمایت خریداران قرار می گیرد. بیشتر مشتریان ما ثابت می باشند چون اعتقاد داریم کار خوب ومشتری پسند موجب رونق فروش می شود .
چه مشکلاتی در زمینه فروش دارید؟
ازجمله مشکلاتی که در این بخش وجود دارد  کپی از محصولات تولیدی می باشد . متاسفانه برخی با ارائه کارهای بی کیفیت به سایر تولید کنندگان ضربه وارد می کنند.مابه تولید وخدمت به مردم عشق می ورزیم .بایداز کالاهای ایرانی حمایت بیشتری شود ومردم محصولات وتولیدات داخلی را خریداری کنند .البته تولید کنندگان نیز باید محصولات را با بالاترین کیفیت عرضه کنند. تولید واشتغال به سلامت روانی افراد خصوصاً جوانان کمک زیادی می کند.  
راه های ارتباطی خود را بیان بفرمایید.
آدرس:کرج ،خ امیری نبش کوچه بیت الزهراء ، مبلمان نگار
تلفن فروشگاه: 32243292-026
همراه: 09126842850

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.