اخبار

 آخرین اخبار 

مدیران تولیدی مبلمان نگار:

کیفیت اتفاقی نیست

کیفیت اتفاقی نیست
1398/7/25

 


مبلمان خاص و مدرن را از ما بخواهید. دکوراسیون و مبلمان منزل بر زیبایی وآرامش افراد خانواده ومهمانان تاثیر گذار است.

 

جام جم البرز :دکوراسیون و مبلمان منزل بر زیبایی وآرامش افراد خانواده ومهمانان تاثیر گذار است . انتخاب مبلمان شیک ،باکیفیت وبا دوام به اقتصاد خانوارکمک خواهد کرد .گروه تولیدی نگار با مدیریت محسن نوری وتولیدات مدرن توانسته است با تمام مشکلات بخش تولید  سهم بسزایی در صنعت مبلمان داشته باشد. جام جم البرز گفتگویی با مدیران جوان، متعهد و خوش فکر تولیدی مبلمان نگار داشته است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:    
لطفاً خودتان را معرفی نمایید.
محسن نوری مدیریت گروه تولیدی مبلمان نگار 13 سال است که در این صنف فعالیت دارم. موفقیتمان بخاطر تلاش ولطف خداوند بوده است که توانسته ایم به این مرحله برسیم . 30سال سن دارم ودر حوزه صنایع چوب فعالیت می کنم .
از شاخصه های مهم برند تولیدی مبلمان نگار چه می باشد؟
اخلاق کاری ومشتری مداری برای ما بسیار مهم است و تولید محصولات با کیفیت در اولویت کاری ما می باشد، تا خریداران با استفاده از محصولات ما بتوانند از محیط زندگی ومحیط کاری خود لذت ببرند. شعار ما این است که رضایت مشتریان باعث جلب خریداران دیگر می گردد.
لطفا شما نیز به عنوان مدیر فروش تولیدی مبلمان نگار معرفی نمایید.
مسعود نوری 28 سال سن دارم .مدیر فروش مبلمان نگار هستم وحدود 10 سال در زمینه مبلمان ودکوراسیون منزل فعالیت می نمایم.

در زمینه فروش محصولات خود توضیحاتی ارائه کنید.
بیشتر فروش ما به صورت مراجعه حضوری می باشد و ما به علت کپی از نمونه کارها توسط دیگران ترجیح دادیم فروش اینترنتی وفضای مجازی را انجام ندهیم. اعتقاد ما این است که مشتریان باید برنده واقعی خرید باشند .محصولات ما با طرح های به روز وبا مواد با کیفیت تهیه می شود.هدف ما رضایت کامل مشتریان در هنگام خرید وپس از تحویل کالا می باشد . محصولات تولیدی مبلمان نگار با ایده ها وطرح های نوین ومدرن در جهت رضایت مشتریان تولید می گردد. با توجه به کم شدن   متراژمنازل ومحدودیت جا ما نیز مبلمان هایی متناسب با این سبک زندگی تولید کرده ایم که مورد استقبال قرار گرفته است .
طراحی و تولید محصولات در مجموعه تولیدی نگارچگونه است؟
 مجموعه تولیدی نگار هر 6 ماه یک طرح وایده جدید در زمینه مبلمان به بازار ارائه می کند.کارهای تک ومدرنی تولید وارائه می نماییم که مورد حمایت خریداران قرار می گیرد. بیشتر مشتریان ما ثابت می باشند چون اعتقاد داریم کار خوب ومشتری پسند موجب رونق فروش می شود .
چه مشکلاتی در زمینه فروش دارید؟
ازجمله مشکلاتی که در این بخش وجود دارد  کپی از محصولات تولیدی می باشد . متاسفانه برخی با ارائه کارهای بی کیفیت به سایر تولید کنندگان ضربه وارد می کنند.مابه تولید وخدمت به مردم عشق می ورزیم .بایداز کالاهای ایرانی حمایت بیشتری شود ومردم محصولات وتولیدات داخلی را خریداری کنند .البته تولید کنندگان نیز باید محصولات را با بالاترین کیفیت عرضه کنند. تولید واشتغال به سلامت روانی افراد خصوصاً جوانان کمک زیادی می کند.  
راه های ارتباطی خود را بیان بفرمایید.
آدرس:کرج ،خ امیری نبش کوچه بیت الزهراء ، مبلمان نگار
تلفن فروشگاه: 32243292-026
همراه: 09126842850

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.