عشق، لازمه رونق تولید و افزایش تولیدات داخلی است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی با حضور دکتر امیر سماواتی پیروز برای اولین بار در کشور در دانشکده حقوق و علوم سیاسی واحد کرج برگزار شد.
  • حفظ آرامش و مهیا کردن بهترین شرایط برای آموزش دانش آموزان از اهداف ماست جام جم البرز : مهارت های مهم اجتماعی و کلامی خود را از محیط خانه و مدرسه فرا می گیریم. آموزش های منظم و صحیح مورد نیاز توسط افراد خبره آموزشی به تکامل روحی و جسمی ما کمک خواهد نمود.
  • سخنی با مسئولان نظارتی و اجرایی البرز پس از کش و قوس های فراوان ماجرای افزایش نرخ 3 برابری بنزین و جهش قیمت نان مصرفی مردم و...مسئولان اجرایی و نظارتی هر کدام به این موضوع ورود کرده و با« رجزخوانی» قول اکید کنترل بر بازار مصرف و حمایت از اقشار آسیب پذیر را ساز کردند.
  • سلامت اجتماع،حق مردم امروزه با رشد تکنولوژی و پیشرفت های ملموس درابعاد مختلف ابزار اجتماعی وعمدتا ماشینی که از یک طرف ضمن سرعت بخشی بر روند تمامی انواع توسعه و از طرفی برخوردار شدن ارکان مختلف فردی و اجتماعی را باعث گردیده است که زمینه های رشد و بهره مندی از امکانات مختلف که به عنوان ابزار در خدمت بشر موجبات رضایت مندی افراد را پایه گذاری نموده است.
  • هجمة برخی بازی های خشن و مخرب رایانه ای در ایران خبرنگار جام جم البرز: در جهان معاصر که موسوم به «عصر اطلاعات و ارتباطات» است، هجمة ورود رسانه ها و بالاخص رایانه و بازی های الکترونیک به نهاد خانواده، یکی از چالش برانگیزترین موضوعات حال حاضر می باشد.
  • مراسم ترحیم و بزرگداشت حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی در مسجد الجواد(ع) کرج خبرنگار جام جم البرز: مراسم ترحیم و بزرگداشت عالم ربانی، خطیب با اخلاص و واعظ عامل حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی(طاب ثراه)، برادر گرامی حجت الاسلام حاج شیخ محمد حسین روحی یزدی، مدیر محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز روز شنبه در مسجد الجواد(ع) در عظیمیه کرج برگزار شد.
  • معتادان بهبود یافته در البرز مشغول به کار می شوند نشست هم اندیشی با موضوع ایجاد اشتغال برای معتادان بهبود یافته استان البرز به میزبانی استانداری و با مشارکت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز برگزار شد.
  • کتاب؛ عامل رشد جامعه شهری کتاب، به عنوان بهترین پل ارتباطی بین اعصار مختلف، عامل رشد و ارتقای سطح فکری و زندگی فرد در سطح جامعه، به ویژه راه مبارزه با چالش های زندگی شهری است.
  • اتحاد، انسجام و وحدت علمی و عملی، فرمان مقام معظم رهبری است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه شورای راهبردی دانشگاه های البرز بازوی قدرتمند ما در تصمیم گیری و تصمیم سازی کلان استان است،گفت: شان روسا و هیات های علمی دانشگاه ها بعنوان افراد مورد وثوق نظام، بسیار بالا است از این رو بر این باور هستیم که در استان ارتباط تنگاتنگی با دانشگاهیان داشته باشیم و این امر به صورت محسوس اجرایی شده است.
  • برگزاری نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی با روسای شهرک های صنعتی هجدهمین نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی البرز با روسای ، مدیران هیات مدیره شهرک های صنعتی استان البرز برگزار شد.

مدیر شیرینی ملکی : برای رونق تولید وافزایش تولیدات داخلی به عشق نیاز است

عشق، لازمه رونق تولید و افزایش تولیدات داخلی است

عشق، لازمه رونق تولید و افزایش تولیدات داخلی است
1398/7/24
12:43 1395

 

سلامتی افراد جامعه با تغذیه سالم تامین می شود . نان وشیرینی از جمله مواد غذایی می باشند که نحوه تهیه ونوع مواد مورد استفاده در آن ها اهمیت ویژه ای دارد .

 

مدیر شیرینی ملکی : برای رونق تولید وافزایش تولیدات داخلی  به عشق نیاز است
سلامتی افراد جامعه با تغذیه سالم تامین می شود . نان وشیرینی از جمله مواد غذایی می باشند که نحوه تهیه ونوع مواد مورد استفاده در آن ها اهمیت ویژه ای دارد .رسول ملکی مدیرمجرب  مجموعه نان وشیرینی ملکی در زمینه اهمیت سلامت مواد غذایی وشیرینی به خبرنگارجام جم البرز گفت : در بخش مواد غذایی حساسیت های زیادی وجود داردکه باید ارزش غذایی و همچنین سلامت مردم حفظ شود. شیرینی شادی آور است و باید طوری در نظر گرفته شود  که همه افراد بتوانند از شیرینی استفاده کنند.

این مدیر کارآفرین البرزی در ادامه افزود : مجموعه ما ازمواد نگهدارنده درتهیه  شیرینی ها و محصولات خود استفاده نمی کندو بیشتر از مواد طبیعی مانند زغفران،هل و...استفاده می شود که پس از مدت ماندگاری شیرینی، این مواد طبیعی تاثیرات خوبی برطعم وبوی شیرینی دارندولی شیرینی های تر این ویژگی را ندارند .ملکی با اشاره به افزایش  قیمت شیرینی ها  اظهارداشت : معمولاًاتحادیه قیمت تمام شده را آنالیز وبرای آن تصمیم گیری می کند ولی هزینه ها ی تهیه شیرینی ها بالارفته والان به صورتی است که جعبه آن ها گرانتر از شیرینی می باشد. وی در پایان گفت :  برای رونق تولید وافزایش تولیدات داخلی  به عشق نیاز است عشقی که از رضایت کاربرای مردم وکشور باشد، من تمام سختی ها را با داشتن این عشق تحمل  نموده ام.هدف من ،گسترش و رشد صنعت شیرینی پزی و سرویس دهی خوب و کارآفرینی است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.