بازدید مسئولین ساوجبلاغ از باغ پرندگان چهار باغ

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی با حضور دکتر امیر سماواتی پیروز برای اولین بار در کشور در دانشکده حقوق و علوم سیاسی واحد کرج برگزار شد.
  • حفظ آرامش و مهیا کردن بهترین شرایط برای آموزش دانش آموزان از اهداف ماست جام جم البرز : مهارت های مهم اجتماعی و کلامی خود را از محیط خانه و مدرسه فرا می گیریم. آموزش های منظم و صحیح مورد نیاز توسط افراد خبره آموزشی به تکامل روحی و جسمی ما کمک خواهد نمود.
  • سخنی با مسئولان نظارتی و اجرایی البرز پس از کش و قوس های فراوان ماجرای افزایش نرخ 3 برابری بنزین و جهش قیمت نان مصرفی مردم و...مسئولان اجرایی و نظارتی هر کدام به این موضوع ورود کرده و با« رجزخوانی» قول اکید کنترل بر بازار مصرف و حمایت از اقشار آسیب پذیر را ساز کردند.
  • سلامت اجتماع،حق مردم امروزه با رشد تکنولوژی و پیشرفت های ملموس درابعاد مختلف ابزار اجتماعی وعمدتا ماشینی که از یک طرف ضمن سرعت بخشی بر روند تمامی انواع توسعه و از طرفی برخوردار شدن ارکان مختلف فردی و اجتماعی را باعث گردیده است که زمینه های رشد و بهره مندی از امکانات مختلف که به عنوان ابزار در خدمت بشر موجبات رضایت مندی افراد را پایه گذاری نموده است.
  • هجمة برخی بازی های خشن و مخرب رایانه ای در ایران خبرنگار جام جم البرز: در جهان معاصر که موسوم به «عصر اطلاعات و ارتباطات» است، هجمة ورود رسانه ها و بالاخص رایانه و بازی های الکترونیک به نهاد خانواده، یکی از چالش برانگیزترین موضوعات حال حاضر می باشد.
  • مراسم ترحیم و بزرگداشت حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی در مسجد الجواد(ع) کرج خبرنگار جام جم البرز: مراسم ترحیم و بزرگداشت عالم ربانی، خطیب با اخلاص و واعظ عامل حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی(طاب ثراه)، برادر گرامی حجت الاسلام حاج شیخ محمد حسین روحی یزدی، مدیر محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز روز شنبه در مسجد الجواد(ع) در عظیمیه کرج برگزار شد.
  • معتادان بهبود یافته در البرز مشغول به کار می شوند نشست هم اندیشی با موضوع ایجاد اشتغال برای معتادان بهبود یافته استان البرز به میزبانی استانداری و با مشارکت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز برگزار شد.
  • کتاب؛ عامل رشد جامعه شهری کتاب، به عنوان بهترین پل ارتباطی بین اعصار مختلف، عامل رشد و ارتقای سطح فکری و زندگی فرد در سطح جامعه، به ویژه راه مبارزه با چالش های زندگی شهری است.
  • اتحاد، انسجام و وحدت علمی و عملی، فرمان مقام معظم رهبری است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه شورای راهبردی دانشگاه های البرز بازوی قدرتمند ما در تصمیم گیری و تصمیم سازی کلان استان است،گفت: شان روسا و هیات های علمی دانشگاه ها بعنوان افراد مورد وثوق نظام، بسیار بالا است از این رو بر این باور هستیم که در استان ارتباط تنگاتنگی با دانشگاهیان داشته باشیم و این امر به صورت محسوس اجرایی شده است.
  • برگزاری نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی با روسای شهرک های صنعتی هجدهمین نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی البرز با روسای ، مدیران هیات مدیره شهرک های صنعتی استان البرز برگزار شد.

ساوجبلاغ

بازدید مسئولین ساوجبلاغ از باغ پرندگان چهار باغ

 بازدید مسئولین ساوجبلاغ از باغ پرندگان چهار باغ
1398/7/24
12:43 1395

فرماندارساوجبلاغ به همراه بخشدار چهارباغ و رییس اداره گردشگری ساوجبلاغ ازباغ پرندگان چهارباغ وکلکسیونهای مختلف این مجموعه بازدیدکردند .


به گزارش  پایگاه خبری فرمانداری ساوجبلاغ ، ابوالقاسم پالیزگیر با قدردانی از همت امیرراد ، مدیریت این مجموعه گفت، ایشان ظرفیت بزرگی در حوزه گردشگری ایجاد کرده اند که باید از سرمایه گذاری کلان وی حمایت گردد .


وی در ادامه گفت: دربازدید دوساعته ای که داشتم ازمجموعه پرندگان نادر، کلکسیونهای متنوع و با ارزش باغ پرندگان لذت بردم، این باغ درکشور بی نظیراست و پتانسیل مهمی برای توسعه بخش گردشگری دارد.
وی افزود: این مجموعه با توجه به نزدیک بودن به کلان شهرهای تهران وکرج می تواند توسعه شهر چهارباغ را نیزفراهم  کند  .
فرماندار ساوجبلاغ اظهار داشت : دربازدید امروزمدیر مجموعه گزارشی ازمشکلات را جهت پیگیری و درخواستهایی رامطرح کرد، وعده دادیم تمام مطالبات ایشان پیگیری شود .


ابوالقاسم پالیزگیر هم چنین ازبخشدار چهار باغ که دراین بازدید حضورداشت خواست تا تمام موارد مطرح شده  را دسته بندی و به فرمانداری ساوجبلاغ  اعلام و پیگیری نماید لازم به ذکر است که امیرراد در سال 97از طرف انجمن مجموعه داران کشور  به عنوان مجموعه دار برترمعرفی شده است .  وی دارای اولین مجوز باغ پرندگان بی نظیر وکمیاب ایران را با حمایت جهاد کشاورزی دریافت نموده است.  در این مجموعه انواع تمبرها واسکناس های ایرانی از زمان قاجار ، سی هزار سیگار و کبریت ایران و جهان از زمان قاجار ، موتور سیکلت های کلاسیک وقدیمی ، مجموعه بی نظیر پرندگان و بیش از 400 نوع کاکتوس  منحصر به فرد وجو دارد. لازم به یادآوری است که این مجموعه در زمینی به مساحت ده هزار متر مربع و در شش سالن طراحی شده است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.