ویژه برنامه های صدا و سیمای البرز به مناسبت اربعین حسینی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی با حضور دکتر امیر سماواتی پیروز برای اولین بار در کشور در دانشکده حقوق و علوم سیاسی واحد کرج برگزار شد.
  • حفظ آرامش و مهیا کردن بهترین شرایط برای آموزش دانش آموزان از اهداف ماست جام جم البرز : مهارت های مهم اجتماعی و کلامی خود را از محیط خانه و مدرسه فرا می گیریم. آموزش های منظم و صحیح مورد نیاز توسط افراد خبره آموزشی به تکامل روحی و جسمی ما کمک خواهد نمود.
  • سخنی با مسئولان نظارتی و اجرایی البرز پس از کش و قوس های فراوان ماجرای افزایش نرخ 3 برابری بنزین و جهش قیمت نان مصرفی مردم و...مسئولان اجرایی و نظارتی هر کدام به این موضوع ورود کرده و با« رجزخوانی» قول اکید کنترل بر بازار مصرف و حمایت از اقشار آسیب پذیر را ساز کردند.
  • سلامت اجتماع،حق مردم امروزه با رشد تکنولوژی و پیشرفت های ملموس درابعاد مختلف ابزار اجتماعی وعمدتا ماشینی که از یک طرف ضمن سرعت بخشی بر روند تمامی انواع توسعه و از طرفی برخوردار شدن ارکان مختلف فردی و اجتماعی را باعث گردیده است که زمینه های رشد و بهره مندی از امکانات مختلف که به عنوان ابزار در خدمت بشر موجبات رضایت مندی افراد را پایه گذاری نموده است.
  • هجمة برخی بازی های خشن و مخرب رایانه ای در ایران خبرنگار جام جم البرز: در جهان معاصر که موسوم به «عصر اطلاعات و ارتباطات» است، هجمة ورود رسانه ها و بالاخص رایانه و بازی های الکترونیک به نهاد خانواده، یکی از چالش برانگیزترین موضوعات حال حاضر می باشد.
  • مراسم ترحیم و بزرگداشت حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی در مسجد الجواد(ع) کرج خبرنگار جام جم البرز: مراسم ترحیم و بزرگداشت عالم ربانی، خطیب با اخلاص و واعظ عامل حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی(طاب ثراه)، برادر گرامی حجت الاسلام حاج شیخ محمد حسین روحی یزدی، مدیر محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز روز شنبه در مسجد الجواد(ع) در عظیمیه کرج برگزار شد.
  • معتادان بهبود یافته در البرز مشغول به کار می شوند نشست هم اندیشی با موضوع ایجاد اشتغال برای معتادان بهبود یافته استان البرز به میزبانی استانداری و با مشارکت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز برگزار شد.
  • کتاب؛ عامل رشد جامعه شهری کتاب، به عنوان بهترین پل ارتباطی بین اعصار مختلف، عامل رشد و ارتقای سطح فکری و زندگی فرد در سطح جامعه، به ویژه راه مبارزه با چالش های زندگی شهری است.
  • اتحاد، انسجام و وحدت علمی و عملی، فرمان مقام معظم رهبری است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه شورای راهبردی دانشگاه های البرز بازوی قدرتمند ما در تصمیم گیری و تصمیم سازی کلان استان است،گفت: شان روسا و هیات های علمی دانشگاه ها بعنوان افراد مورد وثوق نظام، بسیار بالا است از این رو بر این باور هستیم که در استان ارتباط تنگاتنگی با دانشگاهیان داشته باشیم و این امر به صورت محسوس اجرایی شده است.
  • برگزاری نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی با روسای شهرک های صنعتی هجدهمین نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی البرز با روسای ، مدیران هیات مدیره شهرک های صنعتی استان البرز برگزار شد.

صدا و سیمای البرز

ویژه برنامه های صدا و سیمای البرز به مناسبت اربعین حسینی

ویژه برنامه های صدا و سیمای البرز به مناسبت اربعین حسینی
1398/7/24
12:43 1395

 

- ویژه برنامه روز جمعه ساعت ۹ صبح 

 

 رادیو:
- ویژه برنامه روز جمعه ساعت ۹ صبح (در خصوص صبرو شکیبایی حضرت زینب کبری(س(
- برنامه بیرق عاشقی عصر جمعه ساعت 18:30 با موضوع راهپیمایی اربعین.

- برنامه پاتوق هنر ساعت 21:35 این برنامه هم به موضوعات آیین های مذهبی و هنرهای عاشورایی و مراسم  اربعین می پردازد
- برنامه قطار سریع السیر در روز اربعین ساعت 19:30 اختصاص دارد به موضوعات جوانان و حضور آن ها در راهپیمایی اربعین
- ویژه برنامه های تأمینی با عناوین نور و نار – داغ شقایق- با کاروان عشق- خلوت وصل- موکب عاشق- در مسیر بهشت- پس از واقعه- دمی از عشق- رد خون- از شام تا مدینه در روزهای جمعه و شنبه ویژه اربعین
- ارتباط زنده و مستقیم از مراسم ویژه اربعین در امام زاده محمد کرج با عنوان( به تو از دور سلام)

ویژه های خبر:

پخش چهار برنامه ی گفتگوی ویژه خبری  با موضوع  آمادگی برای اربعین و برنامه های ویژه ی ستاد اربعین ، در حوزه های اعزام، اسکان حمل و نقل و بهداشت زایران ، با حضور روسای ستاد عتبات عالیات استان ، سازمان بار و حمل ونقل شهرداری ، دبیر ستاد اربعین ، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و اداره کل علوم پزشکی استان
ارتباط روزانه در دو بخش خبری تلویزیونی و بخش خبری رادیویی با خبرنگار اعزامی مرکز درنجف و کربلا
ارتباط تلفنی در بخشهای خبری با خبرنگاران اعزامی مراکز ایلام ، خوزستان، آبادان و کرمانشاه در مرزها
گفتگو با رییس سازمان حج و زیارت در خصوص ثبت نام در سامانه سماح
گفتگو با ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج در خصوص کمک های مردمی در بخش خبری شامگاهی..


ویژه های تلویزیون
)پخش سیما(
ارتباط های مستقیم روزانه:
 ارتباط مستقیم ، مرز مهران ساعت 10:15
ارتباط مستقیم ، نجف ساعت 16
ارتباط مستقیم ،عمود 285 ساعت 18:45
ارتباط مستقیم ، مرز چزابه ساعت22:20

شب شعر اربعین به مدت 60 دقیقه  25مهرماه
ارتباط زنده با مواکب به مدت 10 دقیقه از 20 الی 27 مهر ماه
اجتماع عزاداران حسینی به مدت 15 دقیقه 26 مهرماه
و پوشش مراسم اربعین  در امامزاده محمد کرج به طور زنده و مستقیم از  ساعت 10 صبح
 روز 27 مهرماه

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.