همگام و هم مسیر اهالی رسانه هستیم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی با حضور دکتر امیر سماواتی پیروز برای اولین بار در کشور در دانشکده حقوق و علوم سیاسی واحد کرج برگزار شد.
  • حفظ آرامش و مهیا کردن بهترین شرایط برای آموزش دانش آموزان از اهداف ماست جام جم البرز : مهارت های مهم اجتماعی و کلامی خود را از محیط خانه و مدرسه فرا می گیریم. آموزش های منظم و صحیح مورد نیاز توسط افراد خبره آموزشی به تکامل روحی و جسمی ما کمک خواهد نمود.
  • سخنی با مسئولان نظارتی و اجرایی البرز پس از کش و قوس های فراوان ماجرای افزایش نرخ 3 برابری بنزین و جهش قیمت نان مصرفی مردم و...مسئولان اجرایی و نظارتی هر کدام به این موضوع ورود کرده و با« رجزخوانی» قول اکید کنترل بر بازار مصرف و حمایت از اقشار آسیب پذیر را ساز کردند.
  • سلامت اجتماع،حق مردم امروزه با رشد تکنولوژی و پیشرفت های ملموس درابعاد مختلف ابزار اجتماعی وعمدتا ماشینی که از یک طرف ضمن سرعت بخشی بر روند تمامی انواع توسعه و از طرفی برخوردار شدن ارکان مختلف فردی و اجتماعی را باعث گردیده است که زمینه های رشد و بهره مندی از امکانات مختلف که به عنوان ابزار در خدمت بشر موجبات رضایت مندی افراد را پایه گذاری نموده است.
  • هجمة برخی بازی های خشن و مخرب رایانه ای در ایران خبرنگار جام جم البرز: در جهان معاصر که موسوم به «عصر اطلاعات و ارتباطات» است، هجمة ورود رسانه ها و بالاخص رایانه و بازی های الکترونیک به نهاد خانواده، یکی از چالش برانگیزترین موضوعات حال حاضر می باشد.
  • مراسم ترحیم و بزرگداشت حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی در مسجد الجواد(ع) کرج خبرنگار جام جم البرز: مراسم ترحیم و بزرگداشت عالم ربانی، خطیب با اخلاص و واعظ عامل حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی(طاب ثراه)، برادر گرامی حجت الاسلام حاج شیخ محمد حسین روحی یزدی، مدیر محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز روز شنبه در مسجد الجواد(ع) در عظیمیه کرج برگزار شد.
  • معتادان بهبود یافته در البرز مشغول به کار می شوند نشست هم اندیشی با موضوع ایجاد اشتغال برای معتادان بهبود یافته استان البرز به میزبانی استانداری و با مشارکت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز برگزار شد.
  • کتاب؛ عامل رشد جامعه شهری کتاب، به عنوان بهترین پل ارتباطی بین اعصار مختلف، عامل رشد و ارتقای سطح فکری و زندگی فرد در سطح جامعه، به ویژه راه مبارزه با چالش های زندگی شهری است.
  • اتحاد، انسجام و وحدت علمی و عملی، فرمان مقام معظم رهبری است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه شورای راهبردی دانشگاه های البرز بازوی قدرتمند ما در تصمیم گیری و تصمیم سازی کلان استان است،گفت: شان روسا و هیات های علمی دانشگاه ها بعنوان افراد مورد وثوق نظام، بسیار بالا است از این رو بر این باور هستیم که در استان ارتباط تنگاتنگی با دانشگاهیان داشته باشیم و این امر به صورت محسوس اجرایی شده است.
  • برگزاری نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی با روسای شهرک های صنعتی هجدهمین نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی البرز با روسای ، مدیران هیات مدیره شهرک های صنعتی استان البرز برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج

همگام و هم مسیر اهالی رسانه هستیم

همگام و هم مسیر اهالی رسانه هستیم
1398/5/26
12:43 1395


خبرنگاری، یک حرفه و تخصص است اما بدون داشتن قلبی عاشق و صدیق، به تعالی نمی رسد.

 

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از پایگاه خبری شهرداری کرج، این مطلب را رئیس شورای اسلامی شهر به مناسبت روز خبرنگار عنوان کرد و از همه اصحاب رسانه خواست با قلب‌هایی عاشق حرفه و مسیر حرکت خود و جامعه را متعالی نمایند.
عباس زارع، اظهار داشت: البته همه حرف و پیشه ها برای موفقیت نیازمند عشق و دلدادگی به آرمان ها و اهداف شان هستند اما اهمیت حوزه خبرنگاری از آن روست که دستنوشته ها و آثار این قشر بر عموم جامعه و مردم اثرگذار بوده و می تواند به نوعی سرنوشت سازی کند.
زارع، با اشاره به اینکه خبرنگاری، کاری توام با هنر است، اذعان داشت: تاثیرگذاری کار و اثری که با هنر تلفیق شده باشد بر هیچ کس پوشیده نیست.
این مقام ارشد شورای شهر کرج اضافه کرد: به طور حتم تمامی صاحبان قلم، اهمیت و حساسیت این حرفه ی ارزشمند و پرچالش را درک کرده و در راستای احقاق حقوق مظلومان و بیان واقعیت ها تلاش می کنند.
وی، در بخش دیگری از گفته های خود به کوچ یکی از خبرنگاران کرجی در آستانه روز خبرنگار اشاره کرد ضمن تسلیت به اهالی رسانه و خانواده وی ادامه داد: متاسفانه بانو لیلا فخیم به تازگی از جمع اصحاب رسانه کرج و استان البرز به سوی حضرت حق کوچید که از خداوند منان برای ایشان رحمت و مغفرت روزافزون مسئلت می کنیم.
زارع بیان داشت: خانواده رسانه، از کوچکترین تا بزرگترین عضو، همه دارای جایگاه و اعتبار والایی نزد مردم و مسئولان هستند و فقدان هر یک از آنان به ویژه کسانی که با قلبهایی مهربان و حق مدار برای اعتلای جامعه می کوشند، بسیار تاسف بار و تلخ است.
این مسئول، ضمن تبریک مجدد این روز به خبرنگاران، تلاش های مدیریت شهری را در مسیر اجرای عدالت و تساوی حقوق اجتماعی عنوان کرد و افزود: در این راه ما همگام و هم مسیر اهالی رسانه هستیم و امیدواریم این قشر بتواند به مسیر حرکت مدیریت شهری سمت و سویی شایسته بدهد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.