ساخت وساز غیر مجاز در نسیم شهر ممنوع

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

نسیم شهر

ساخت وساز غیر مجاز در نسیم شهر ممنوع

ساخت وساز غیر مجاز در نسیم شهر ممنوع
1398/5/26
12:43 1395

مهندس احمدی معاون شهرسازی و معماری شهرداری نسیم شهر با اعلام مطلب فوق ،اظهار کرد: در راستای دستورالعمل کمیته مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز، تمام ساخت وسازها باید مطابق پروانه‌های صادره که بر پایه ضوابط طرح تفصیلی صادر می گردد اجرا شده و هر گونه احداث بنا خارج از ضابطه و بدون پروانه ساختمانی ممنوع می باشد.

 

به گزارش خبرنگار جام جم اسلامشهر و رباط کریم به نقل از  روابط عمومی شهرداری نسیم شهر؛مهندس احمدی معاون شهرسازی و معماری شهرداری نسیم شهر با اعلام مطلب فوق ،اظهار کرد: در راستای دستورالعمل کمیته مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز، تمام ساخت وسازها باید مطابق پروانه‌های صادره که بر پایه ضوابط طرح تفصیلی صادر می گردد اجرا شده و هر گونه احداث بنا خارج از ضابطه و بدون پروانه ساختمانی ممنوع می باشد.

وی ادامه داد: هرگونه فیش واریزی جهت ساخت و ساز در قالب ساختمان بدون پروانه فاقد ارزش قانونی بوده و کلیه پرونده‌های فاقد پروانه، ضمن جلوگیری از عملیات اجرایی، با درخواست تخریب به کمیسیون ماده صد، ارسال و پس از اخذ رای تخریب، اجرایی خواهد  شد.
 معاون شهرسازی و معماری شهرداری نسیم شهر تاکید کرد: در خصوص  پروانه‌های صادره، تبدیل و یا حذف پارکینگ خلاف ضوابط بوده و رای اعاده به حالت اولیه صادر و اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به تلاش شورای اسلامی  و شهرداری نسیم شهر برای سامان دادن به بخش ساخت و ساز، تصریح کرد: در تلاشیم تا ساخت و سازها در این شهر قانونمند شود و مردم نیز باید برای محقق شدن موضوع تلاش و همکاری کنند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر