پاسداشت روز آزادی کبوترهای عاشق

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی نشست توجیهی و تشریح کمیته های حقوق پزشکی، حقوق رسانه، حقوق اقتصادی و روانشناسی جنایی با حضور دکتر امیر سماواتی پیروز برای اولین بار در کشور در دانشکده حقوق و علوم سیاسی واحد کرج برگزار شد.
  • حفظ آرامش و مهیا کردن بهترین شرایط برای آموزش دانش آموزان از اهداف ماست جام جم البرز : مهارت های مهم اجتماعی و کلامی خود را از محیط خانه و مدرسه فرا می گیریم. آموزش های منظم و صحیح مورد نیاز توسط افراد خبره آموزشی به تکامل روحی و جسمی ما کمک خواهد نمود.
  • سخنی با مسئولان نظارتی و اجرایی البرز پس از کش و قوس های فراوان ماجرای افزایش نرخ 3 برابری بنزین و جهش قیمت نان مصرفی مردم و...مسئولان اجرایی و نظارتی هر کدام به این موضوع ورود کرده و با« رجزخوانی» قول اکید کنترل بر بازار مصرف و حمایت از اقشار آسیب پذیر را ساز کردند.
  • سلامت اجتماع،حق مردم امروزه با رشد تکنولوژی و پیشرفت های ملموس درابعاد مختلف ابزار اجتماعی وعمدتا ماشینی که از یک طرف ضمن سرعت بخشی بر روند تمامی انواع توسعه و از طرفی برخوردار شدن ارکان مختلف فردی و اجتماعی را باعث گردیده است که زمینه های رشد و بهره مندی از امکانات مختلف که به عنوان ابزار در خدمت بشر موجبات رضایت مندی افراد را پایه گذاری نموده است.
  • هجمة برخی بازی های خشن و مخرب رایانه ای در ایران خبرنگار جام جم البرز: در جهان معاصر که موسوم به «عصر اطلاعات و ارتباطات» است، هجمة ورود رسانه ها و بالاخص رایانه و بازی های الکترونیک به نهاد خانواده، یکی از چالش برانگیزترین موضوعات حال حاضر می باشد.
  • مراسم ترحیم و بزرگداشت حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی در مسجد الجواد(ع) کرج خبرنگار جام جم البرز: مراسم ترحیم و بزرگداشت عالم ربانی، خطیب با اخلاص و واعظ عامل حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد رضا روحی یزدی(طاب ثراه)، برادر گرامی حجت الاسلام حاج شیخ محمد حسین روحی یزدی، مدیر محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز روز شنبه در مسجد الجواد(ع) در عظیمیه کرج برگزار شد.
  • معتادان بهبود یافته در البرز مشغول به کار می شوند نشست هم اندیشی با موضوع ایجاد اشتغال برای معتادان بهبود یافته استان البرز به میزبانی استانداری و با مشارکت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز برگزار شد.
  • کتاب؛ عامل رشد جامعه شهری کتاب، به عنوان بهترین پل ارتباطی بین اعصار مختلف، عامل رشد و ارتقای سطح فکری و زندگی فرد در سطح جامعه، به ویژه راه مبارزه با چالش های زندگی شهری است.
  • اتحاد، انسجام و وحدت علمی و عملی، فرمان مقام معظم رهبری است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه شورای راهبردی دانشگاه های البرز بازوی قدرتمند ما در تصمیم گیری و تصمیم سازی کلان استان است،گفت: شان روسا و هیات های علمی دانشگاه ها بعنوان افراد مورد وثوق نظام، بسیار بالا است از این رو بر این باور هستیم که در استان ارتباط تنگاتنگی با دانشگاهیان داشته باشیم و این امر به صورت محسوس اجرایی شده است.
  • برگزاری نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی با روسای شهرک های صنعتی هجدهمین نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی البرز با روسای ، مدیران هیات مدیره شهرک های صنعتی استان البرز برگزار شد.

آزادی کبوترهای عاشق

پاسداشت روز آزادی کبوترهای عاشق

پاسداشت روز آزادی کبوترهای عاشق
1398/5/22
12:43 1395

 مرداد سال 1369 روزی به یادماندنی برای ملت قهرمان ایران، مخصوصا خانواده های صبور اسرای جنگ تحمیلی یعنی آزادگان دلار در بازگشت به دامان پرمهر مام میهن است.

 


فرامرز ملاحسین تهرانی
26 مرداد سال 1369 روزی به یادماندنی برای ملت قهرمان ایران، مخصوصا خانواده های صبور اسرای جنگ تحمیلی یعنی آزادگان دلار در بازگشت به دامان پرمهر مام میهن است. الحق که مردان و زنان آزاده و ایثارگر بعد ازشهدای گلگون کفن، صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند. حق بزرگی که عزیزان ایثارگر بر گردن تک تک ما دارند رسالتی عظیم را بر دوش همگان برای زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت گذارده تا به اهداف آن عزیزان در جهانی شدن فرهنگ و تمدن عدالت محور اسلام در سراسر جهان جامه عمل بپوشانیم.
امروز کمتر کوچه و خیابانی در کشورمان است که به نام شهید عزیزی نامگذاری نشده باشد و آنچه این غم غربت را برای ما قدری سبک و قابل تحمل می کند وجود نازنین ایثارگران و آزادگانی است که عصاره و آینه تمام نمایی از فضایل و خوبی های شهدای عزیزمان می باشند. به راستی کیست که با دیدن قامت زخم خورده و مصدوم عزیزانی که سالهای جوانی شان را در راه حراست و حفاظت از مرزها و نوامیس این مردم مجاهده کرده و در اسارتگاه دژخیمان بعثی با صبر واستقامت پولادین خود، ندای حق طلبی و آزادگی مردم دلاور ایران را به گوش جهانیان رساندند، سر تعظیم فرود نیاورد و از عمق جان به وجود نازنین آنان غبطه و حسرت نخورد.
این روزها سالگرد بازگشت آزادگان سلحشور به کشورمان می باشد. رقمی نزدیک به 44 هزار رزمنده مجاهد که سالها در اسارتگاه دشمن بعثی و دور از وطن، آیتی از صبر و مقاومت در سخت ترین روزهای مبارزه ملت قهرمان پرور ایران با استکبار جهانی بودند. قهرمانانی که با ورود به میهن، نسیم عطرآگین و باطراوت شهدای مظلوم دفاع مقدس را درهوای وطن پاشیدند و چشم امام و امت را به نور وجود شریف خویش روشن ساختند.
سهم استان البرز از بوستان سرسبز دفاع مقدس، تقدیم 800 آزاده سرافراز درکنار صدها شهید و جانباز در جنگ تحمیلی است. آزادگان دیروز و شاهدان رشید امروز که با حضور سبزشان در سایه سار یاد و نام شهدا، نظاره گر رفتارها و اعمال و گفتار ما در پاسداری از حریم مقدس آرمانهای انقلاب هستند و میزان و معیاری برای خلوص نیت ما در پاسداری از حریم ارزشهای انقلاب اسلامی.
در بخشی از پیام سیدحمید طهایی استاندارمحترم استان البرز به مناسبت سالگرد بازگشت آزادگان به کشورآمده است: «بزرگمردانی که برای عزت، سربلندی و امنیت و دفاع از کیان دیانت و سرزمین خویش پای بر ورطه خطر نهادند و جان بر کف گرفتند و سالها را در بندهای اسارت سفاک ترین دشمنان این ملک و ملت تجربه کردند، دِینی عظیم برما دارند که کمترین آن پاسداشت روز آزادی شان است».

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.